Jump to content
emylian

> Cumparare gratis

Recommended Posts

Am o intrebare , pentru cei cunoscatori de cauza..

Am un prieten care a achizitionat de curand o tastatura de la Microsoft doar cu Product id-ul de pe spatele unor tastaturi..:-?? nu a vrut sa imi spuna care este jocul. Cert este ca acum vrea sa ia un monitor si pentru asta a cerut Id-ul de la LCD-ul meu?

Stiti cum asta?

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare , pentru cei cunoscatori de cauza.. Am un prieten care a achizitionat de curand o tastatura de la Microsoft doar cu Product id-ul de pe spatele unor tastaturi..:-?? nu a vrut sa imi spuna care este jocul. Cert este ca acum vrea sa ia un monitor si pentru asta a cerut Id-ul de la LCD-ul meu? Stiti cum asta?
Aceeasi metoda postata de 1337 daca nu ma insel? Contactezi microsoft le spui ca ai un produs stricat inca in garantie, le dai un ID bun + o garantie "valida" si ei iti trimit alt produs.
Link to comment
Share on other sites

Nu e chestie de cautat ... e vorba de principii. Sunt convins ca nu te cauta pentru un sobolan.

Ce diferenta e intre o cioara cu doua clase care fura si un roman cu doua facultati care se preteaza sa faca frauda pentru o tastatura sau un mouse ?

Apropo ... thread-ul asta nu se incadreaza la categoria "Electronica".

Link to comment
Share on other sites

Poate tie nu mai merge treaba cu Microsoft , dar eu am incercat acun 1 saptamana si a mers :)))

ps. Trebuie sa ai si ceva experienta in acest domeniu.

au cerut produsul defect la schimb, suporta ei taxele, zi-mi exact pe PM unde "apelezi" tu si iti zic si eu unde am apelat pentru garantie (pentru ca produsul nu era trecut in drop-down-ul lor...) si cum faci cu buletinul la curier? ma refer numai la MS

Asa este vrajeala de doi bani de la inceput ...poate mergea odata ...acum am incercat si nu mai merge 100 in mie garantat ca nu mai merge, cum nu mai merge nici cu periuta de dinti :D

ti-am trimis PM cu sursa...

Edited by digitalcore
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...