Jump to content
flux

FreeSMS

Recommended Posts

Url: flux's SMS sender

Conturi:

admin, Paul4games, silvian0, DaLy, YO9CWD

Am testat doar pe COSMOTE. Spuneti pe ce mai merge ca sa scriu aici.

Cosmote: merge

Orange: nu merge

Vodafone: netestat

NU VA OBOSITI daca nu ati adus contributii semnificative comunitatii

Aveti posibilitatea de a trimite SMS-uri gratuite, nelimitat.

Am scris un script care le trimite, iar astea sunt conditiile:

- accesul este permis doar membrilor care au oferit ceva

creat/descoperit de ei comunitatii

- veti avea de completat un captcha

- aveti un sms pe minut am ridicat aceasta restrictie

Accesul se cere prin PM.

In PM scrieti si cu ce ati contribuit.

E: in curand si o demonstratie de sniffing si exploiting de pe un telefon

Edited by flux
typo
Link to comment
Share on other sites

Suna frumos continutul... mai rau chestia cu "contribuitul" nu pentru mine ci pentru alti utilizatori. Eu zic sa nu faci si tu ca altii sa iei ban:| pune link la share pt. toata lumea de pe rst...

Chiar dac? nu este pentru tine ?i se face public, vei avea ?i tu acces. Deci ai dat cu barba-n ou?. Dac? nu ai contribuit cu nimic, înseamn? c? nu ai ajutat pe nimeni cu nimic dar te folose?ti de lucrurile altora. Asta te face un leecher. Ai dat cu barba-n ou? a doua oar?. ?i de ce s? ia ban ? Dac? nu ai v?zut, este VIP. Adic? putea la fel de frumos s? posteze numai acolo, s? ?in? lucrul privat, în loc s? fac? un topic public (virgul?) ca s? comenteze leprele nenorocite ca tine.

Link to comment
Share on other sites

sign me in pentru teste doar, vreau sa vad ce si cum.

poti sa-mi tai accesu dupa, sms de obicei trimit doar de la mine de pe telefon pentru ca pot sa primesc si inapoi.

mersi

later edit:

Daca nu faci un poc la exploitul de trimis sms cu suprataxa e total neinteresant.

nu inteleg ce zici tu aici prietene... ce exploit de trimis sms cu suprataxa? dezvolta!

Link to comment
Share on other sites

@pr00f lepra eu ma? Vezi cum vorbesti...mai lepra esti tu ca te bagi aiurea in seama...de unde sti tu ca eu nu am contribuit cu nimic?. aaaaaa NU AM VAZUT CA ARE CONT VIP baiatul... stiu un caz fericit cu scriptul de la ymland postat de cineva care a primit ban...

Vorbesc cum vreau, cât timp vreau. Este o ?ar? liber? :). Cât despre b?gatul în seam?, tu nici m?car n-ar fi trebuit s? dai reply la topic. Plus c? am v?zut toate post-urile tale, arat? cuno?tin?ele tale neexistente cât ?i faptul c? e?ti agramat. A?adar, nu ai f?cut nici o contribu?ie aici pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Suna frumos continutul... mai rau chestia cu "contribuitul" nu pentru mine ci pentru alti utilizatori. Eu zic sa nu faci si tu ca altii sa iei ban:| pune link la share pt. toata lumea de pe rst...
Ba desteptule... ma lasi? Dute ca nu am chef sa ma cert cu tine...

Termina ma cu labareala, e munca omului si il da la cine vrea. Hai sa nu ne batem joc de thread aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...