Jump to content
c0der

problema - cocalari.com

Recommended Posts

surorii mele i-au fost descarcate ilegal poze de pe facebook fara acordul ei, si vrea sub orice forma sa le scoata, contracost se face plata bineinteles pentru a le scoate definitiv de pe site, sau sub orice alta forma sa nu mai apara acolo. am contactat admin-ul site-ului insa nu s-a rezolvat nimic, cei de la powerhost.ro nu raspund, si asa mai departe.

cine ii poate oferi acest ajutor, contracost ? multumesc

au mai incercat si altii sa isi scoate pozele de pe cocalari...faza e ca nu am auzit pe cineva sa reuseasca sau sa il gaseasca pe tip...daca nu ma insel era user pe aici ... in fine posibil este...dar cine are chef sa isi futa creierii

si degeaba le-ai sterge ca pot aparea oricand daca shaica nu e in stare sa isi publice "anumite poze" vizibile doar pt prieteni...

cat despre ce zici tu ca e ilegal si violarea intimitatii... Pozele sunt publice...sunt alte tuturor :D

Link to comment
Share on other sites

Cred ca 90 la suta din cei ce au comentat la topicu asta nu au futut niciodata o fata ca ea(nici nu or sa futa vreodata si ce e mai trist ca si nevestele lor vor fi mai urate, muult mai urate si mai grase), comenteaza ca i grasa, ca numa dupa cateva beri ca pula mea. Mi a placut de tex, frate e sincer, si eu i as da ca surdu in tobe.

HJconcept parca aveai ban, prea pupincurist si prea fara de folos esti pentru forumu asta.

Link to comment
Share on other sites

Daca tu esti de parerea asta bafta, din cate vad eu nu ar trebui sa va mai bag in seama pe uni.Eu nu am glumit cand am zis ca poate rezolv cu iepurasu sa scoata pozele alea, avand in vedere ca domeniul cocalari.com e un domeniu ca multe altele gen rst cu domeniul atasat la POWERHOST.RO si acolo sunt definita adevaratele NS-uri care cred ca sunt ca si altele la afraid deci =>> ca e si un proxy pe acolo dar uite a cine stie trece de toate astea:) si ajunge la adevaratul host al cocalari.com, hai bafta ca sunt plictisit:))

Link to comment
Share on other sites

Uita te la hi5 ul ala si pe urma vorbim. Sunt curios ce fete ai avut tu. Cunosc multi ca tine care mereu zic, ba aia e urata, ba e grasa, ba are picioarele nu stiu cum... incearca doar sa combini una ca ea, eu pariez ca nu va fi cu tine veci, iar asta o zic fara sa stiu cum arati. Am eu asa un pre-sentiment ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu mi-am dat seama ca cei de aici sunt asa mari cunoscatori de femei bune. Pun pariu ca mai mult din jumate din voi nu ati avut in viata voastra o prietena sau "gagica" sau ca aveti mai mult de 17 ani. Adevarul este ca fata nui chiar silueta dar nici nu este urata cum au spus cei de mai sus. Daca nu vreti sa ajutati si vreti doar sa va aflati in seama mergeti in pula mea in alta parte si dativa cu parerea sau pe intelesul vostru "latrati la alta masa". Eu as vrea sa ajut dar din pacate nu ma ocup cu lucruri de genul asta si nu prea am habar.

Link to comment
Share on other sites

Lasand la o parte grasimea pe care o treci cu vederea, strangi din dinti si mergi mai departe, faptul ca are blana pe maini mai multa ca a mea ar culca sigur si ultima urma de erectie din pantaloni. Ar fi trebuit sa dea si cate un BIC la revelionul acela

Link to comment
Share on other sites

stiu ca ii hostezi master / sau tu esti iepurasu :o

Nu-l hostez eu, este la un prieten bun. Se poate vedea din headere / clase de ip-uri utilizate, etc ... Postul de mai sus cu 'i can do it' nu este un hack. Am aratat doar ca pot aranja sa dispara postul acela si atata tot.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...