Jump to content
Effy

[vand] loguri - 10k - 10 euro paypal

Recommended Posts

Cum scrie si in titlu, vand loguri iStealer - insumate rezultand 10.000 loguri separate.

Am conturi de : Paypal, Facebook, CabalOnline, Orange, Metin2, Metin2 servere private, megaupload, gmail, yahoo, MSN, si multe altele.

Provin de la romani precum si straini, USA, Canada, America de Sud, Spania, Franta, Italia, Germania, United Kingdom

Plata 10 EURO Paypal only :) pm me doritorii

/fratilor, daca nu sunteti siguri ca, cumparati, nu imi mai trimite-ti mesaje de genu' pastreaza-l pentru mine, cumpar diseara, cumpar la mama naibii. sunteti oameni fara cuvant.

Edited by Effy
Link to comment
Share on other sites

Hai hai hai, mai sunt 80 MB de loguri !! 12 EURO paypal!!

detoate - conturi livejasmin, silverjewelryclub, live.com, yahoo.com, hi5.com, facebook.com, starcraft2, seafight, travian, triburile, cosmotopup, ikariam, ubisoft, EA Games, loguri acces pentru clinici de sanatate private din bucuresti, cluj, tg.mures, metin2(:))) spiru haret, date de logare RDS, orange, vodafone si multe altele..

sunt doar loguri romanesti!

pm me >:D<

marfa "fresh" maine-poimaine.

Edited by Effy
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca o spun,dar log-urile trimise de effy sunt = 0 . Multe fisiere doar cu detalii despre sistem,cateva facebook-uri acolo etc.Ideea e ca eu i-am cerut cpanele sau/si ftp-uri .Mi-a spus ca le are amestecate si mi le da cu totul . Am verificat si nu era niciun cpanel,niciun cont ftp.I-am spus apoi mi-a mai trimis 2 logs unu de prin 2010 si unu de prin septembrie 2011 ambele le aveam de ceva timp ,cred ca si altii . Postez link-urile catre logs ,cele arhivate sunt primele trimise iar cele text sunt dupa .

Zippyshare.com - effy.zip

Zippyshare.com - freshh.rar

Zippyshare.com - logs2 (1).txt

Zippyshare.com - logs2 (2).txt

Cele text (cele bagate cu totul intr-un singur fisier text) le-am mai avut odata de la userul root_prime :) . PLM

Link to comment
Share on other sites

Cum poti coane sa zici asa ceva? Ti-am dat loguri pline cu ce vrei tu, am precizat in post ce am in loguri, nu imi vine sa cred dupa ce au cumparat atatia oameni alte loguri de la mine vii tu si imi strici "reputatia" sa zic asa, nu am nici eu nevoie de cei 10 euro ai tai, dar gestul pe care l-ai facut mi se pare injositor.

E adevarat, ti-am mai dat logurile alea care mai sunt si din 2010 si din 2011, sperand ca probabil iti vei indeplini mai mult asteptarile care le aveai de la logurile alea care ti le-am trimis. inca odata, o repet pentru toti, nu va pune nimeni sa cumparati, e problema voastra daca nu gasiti conturi care merg, ma intrebati daca am conturi si va raspund prin da sau nu, nu stau sa le puricesc special pentru voi, pentru 10 euro. va salut cu mare drag chiar daca multi dintre voi dati dovada de imaturitate.

Link to comment
Share on other sites

Pretenash` inainte de ati cumpara log-urile te-am intrebat daca sunt cpanele si ftp-uri ca doar asta ma intereseaza ,nu nega ca iti mai dau printuri.Esti exact ca teparii aia de iti baga pe gat multe cacaturi si de proasta calitate (aici nici macar de asta nu e vorba ,nici macar de proasta calitate nu am avut parte),am platit ceva am luat altceva.Puteai sa spui ,ba prostule nu am ,nu sa imi bagi pe gat 20 mb de logs cu tot felu de balarii,pe care le-am si postat sa vada bajetii ce rahatisme mi-ai dat .Ma pis pe ei de 10 euro dar asa ca gest :) ,de banii aia cumparam poate ceva ce imi trebe .In cazul de fata nu m-am ales cu nimic ca "nu ma obliga nimeni sa cumpar" ,eu zic ca ai merita un avertisment pentru putina ta dovada de nesimtire :) + ca ai dat logs revandute

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...