Jump to content
Effy

[vand] loguri - 10k - 10 euro paypal

Recommended Posts

Si n-au fost omule cpanele? Sa iti dau print la logs-urile care ti le-am trimis sa vedem cate gaseste?

Da vreau ca le-am si postat aici,cele 2 trimise de tine sunt arhivate,sper sa nu mi le bagi pe gat pe celelalte trimise dupa ,pe care le are toata lumea (logs1 si logs2) inclusiv eu cumparate tot de aici de la alt user :) ,vreau sa imi gasesti in fisierele alea multe text extrase pe fiecare user nu la gramada,acolo gaseste-mi.

Link to comment
Share on other sites

Un lucru iti mai zic si incheiem, nu iti convenea ceva, dadeai refund. ziua buna sa avem. Nu stau sa ma iau la certuri cu tine din motive de genu, chiar nu cred ca era necesar sa imi postezi emailurile & shits pe forum. daca erai om destept imi dadeai pm pe mess sau aici frumos, bai coite, nu am ce imi trebuie in logs , dami banii inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Nu are rost sa insir pomelnicul de pe mess gen :

"efyy: bai..

efyy: uite care-i faza

efyy: forumu asta

efyy: RST

efyy: tine doar 5% din profturile care imi vin mie

efyy: poti sa scrii absolut ce vrea pula ta

efyy: cine ma stie ca om bun o sa cumpere

efyy: cine o sa se ia dupa oameni disperati ca tine nu

efyy: chiar ma doare fix la bascheti"

Faceti afaceri cu el :) "biznis men"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Blade Blade: nu e vb de bani dar nu ai fost corect,asta m-a contactat o persoana care mi-a gasit exact ce imi trebuie ,in schimb eu stau si ma uit la "foile" tale nu e frumos,poate te-ai grabit,poate si eu ..dar nu am gresitBlade Blade: astazi *

Ef: ti-am raspuns pe forum

Blade Blade: Un lucru iti mai zic si incheiem, nu iti convenea ceva, dadeai refund. ziua buna sa avem. Nu stau sa ma iau la certuri cu tine din motive de genu, chiar nu cred ca era necesar sa imi postezi emailurile & shits pe forum. daca erai om destept imi dadeai pm pe mess sau aici frumos, bai coite, nu am ce imi trebuie in logs , dami banii inapoi.

Blade Blade:

Blade Blade: ti-am scris pe mess

Blade Blade: mi-ai raspuns

Blade Blade: esti ridicol

Blade Blade: o sa dau acum refund la paypal

Blade Blade: daca esti magar

Ef: nu sunt magar

Ef: dar nu stii sa actionezi cum trebuie

Ef:

Blade Blade: sa actionez

Blade Blade: ai bani in cont ?

Blade Blade: eu ce am ?

Blade Blade:

Ef: logurile

Ef: ce sa ai

Blade Blade: ma pis pe ele

Ef: ti-am zis ca in ale mele nu prea erau

Blade Blade: ti-am certu ceva anume

Blade Blade: m-ai mintit

Blade Blade:

Ef: si tiam mai dat de unde mai gasit

Blade Blade: dupa ce mi-ai vandut ce nu aveai desi ziceai ca ai da sunt amestecate

Blade Blade: apoi mi-ai bagat pe gat altele vechi

Blade Blade: revandute la 15 mii de useri

Blade Blade: ti se pare ceva corect

Blade Blade: ?

Ef:

Ef: cum ziceam

Ef: ti-am spus din inainte

Ef: ca nu am in ale mele

Blade Blade: ai print la conversatie nu ai specificat

Blade Blade: decat astazi

Blade Blade: oricum nu`i nicio problema iti creez disputa la paypal si asta e

Blade Blade: logurile era foarte importante pentru mine

Blade Blade: ca le-am postat pe forum

Blade Blade:

Ef:

Ef: faci ce vrei

Ef: ma mir cum de esti primul care isi ridica nasu pe sus

Ef: ca nu ii convine ceva

Blade Blade: pai daca nu esti serios

Blade Blade: daca ziceam

Blade Blade: ba vreau logs

Blade Blade: punct

Blade Blade: da

Blade Blade: dar ti-a mcerut ceva anume

Blade Blade: mi-ai bagat pe gat altceva

Blade Blade: care nu im iajuta cu nimic

Blade Blade: nu cred ca intelegi limba romana

Blade Blade: sau ce incerc eu sa iti explic te depaseste mental

Ef: eh ce sa fac si eu

Ef: fiecare cu ce poate

Blade Blade: sa mai postez pe forum

Blade Blade: te mai fac putin de cacat ?

Blade Blade is typing...

Blade Blade:

Ef: ma faci de cacat?

Ef:

si de acolo continui tu, postez eu, daca atat de duce mintea

//spider, i-am dat alte loguri in plus decat cele care le cumparase si erau si din 2010 pe acolo.

Link to comment
Share on other sites

ai ai ai m-ai prins in sac

da ba oameni nu e adevarat!! eu v-am vandut loguri vandute de 1000 de ori!! Mi-am construit castel din banii facuti din ele !!

nu mai postez nimic de aici, faceti-va de cap

Esti patetic,acum 2 minute te bateai cu pula`n piept ca esti serif si acum o dai in mila si dureri profunde.Eject

Link to comment
Share on other sites

Si eu te-as ruga sa iei masuri deoarece au fost revandute niste logs,parca era o regula paci`.Din pricina ei am primti vreo luna ban :) .O zi placuta

Sigur,

Ai ban doua zile. Omul a fost recomandat de multi aici si toti au fost multumiti (si-au primit ce au platit).

-

Merci,

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

se aude "prin sat" ca vinzi logurile mele ..... oare asa se fie ?

//

Imi pare rau ca o spun,dar log-urile trimise de effy sunt = 0 . Multe fisiere doar cu detalii despre sistem,cateva facebook-uri acolo etc.Ideea e ca eu i-am cerut cpanele sau/si ftp-uri .Mi-a spus ca le are amestecate si mi le da cu totul . Am verificat si nu era niciun cpanel,niciun cont ftp.I-am spus apoi mi-a mai trimis 2 logs unu de prin 2010 si unu de prin septembrie 2011 ambele le aveam de ceva timp ,cred ca si altii . Postez link-urile catre logs ,cele arhivate sunt primele trimise iar cele text sunt dupa .

Zippyshare.com - effy.zip

Zippyshare.com - freshh.rar

Zippyshare.com - logs2 (1).txt

Zippyshare.com - logs2 (2).txt

Cele text (cele bagate cu totul intr-un singur fisier text) le-am mai avut odata de la userul root_prime :) . PLM

effy.zip & freshh.rar sunt logurile mele !

mare nesimtit mai esti ma...iti inteleg logica, altul munceste si tu faci banii.rog adminii sa baneze acest tzacangiu (si cred ca ma incadrez in regulile marketului sa cer acest ban[ca e si pe buna dreptate]) ca sa nu mai dramatizam ALEA sunt logurile mele postate aici https://rstcenter.com/forum/44620-loguri.rst si voi dati bani pe ele :| this is shit

Edited by Maximus
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca o spun,dar log-urile trimise de effy sunt = 0 . Multe fisiere doar cu detalii despre sistem,cateva facebook-uri acolo etc.Ideea e ca eu i-am cerut cpanele sau/si ftp-uri .Mi-a spus ca le are amestecate si mi le da cu totul . Am verificat si nu era niciun cpanel,niciun cont ftp.I-am spus apoi mi-a mai trimis 2 logs unu de prin 2010 si unu de prin septembrie 2011 ambele le aveam de ceva timp ,cred ca si altii . Postez link-urile catre logs ,cele arhivate sunt primele trimise iar cele text sunt dupa .

Zippyshare.com - effy.zip

Zippyshare.com - freshh.rar

Zippyshare.com - logs2 (1).txt

Zippyshare.com - logs2 (2).txt

Cele text (cele bagate cu totul intr-un singur fisier text) le-am mai avut odata de la userul root_prime :) . PLM

tIhcj.jpg

= https://rstcenter.com/forum/44620-loguri.rst

foarte tare sa vinzi logurile altui membru

Link to comment
Share on other sites

tIhcj.jpg

= https://rstcenter.com/forum/44620-loguri.rst

foarte tare sa vinzi logurile altui membru

lol, eu le-am primit de la un prieten care habar nu aveam ca face asa ceva, mi le-a dat la un schimb de servicii. imi pare rau, dar alea sunt primele care le-am vandut apartinand tie, mai sunt pe langa alea 2, effy si fresh. Imi pare rau inca odata! Noroc!

Link to comment
Share on other sites

lol, eu le-am primit de la un prieten care habar nu aveam ca face asa ceva, mi le-a dat la un schimb de servicii. imi pare rau, dar alea sunt primele care le-am vandut apartinand tie, mai sunt pe langa alea 2, effy si fresh. Imi pare rau inca odata! Noroc!

Se pare ca esti cam jegos si tu meriti ban!

Link to comment
Share on other sites

benny n-are rost :) , incep sa cred ca mi-e rusine sa fiu membru rst de 1 an si ceva ...Acum cateva luni eu i-am dat un cont godaddy extras dintr-un log de la root_prime unei persoane pe mess.Acesta mai departe le-a pus aici la vanzare .Pentru asta eu am luat ban 1 luna.Acum in chestia asta cu effy tot eu luasem ban (2 zile intradevar) dar totusi :) ...

Cat despre "refund" :

http://img252.imageshack.us/img252/3466/effy10.png

http://img266.imageshack.us/img266/5894/effy20.png


A fost scos imediat si effy a luat ban 7 zile.
Bine ca mi-a zis benny
-- tex

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...