Jump to content
hirosima

Proiectul N.A.S.A. “Blue Beam” Simularea holografica a venirii “Salvatorului” Noii Or

Recommended Posts

Prefer sa pun siteul si sa cititi acolo Proiectul N.A.S.A. “Blue Beam”. Simularea holografica a venirii “Salvatorului” Noii Ordini Mondiale | † APOLOGETICUM: Ortodoxie, neam si tara

Pare S.F dar articolul vorbeste despre faptul ca este foarte bine gandit si analizat de foarte mult timp, si nu se stie ziua cand vom fi manipulati si controlati ca niste robotei. Viitorul pare unul pesimist daca ne blocam mintea la acest articol. L-am postat aici sa ascult si parerile voastre si daca il putem combate, pentru ca totul se va ghida din computer :)

Link to comment
Share on other sites

Vor venii multi si vor insela pe multi ,

Au venit multi si au inceput sa insele pe multi,

Multi dintre care au venit sa insele au fost la randul lor inselati,

Cei inselati au inselat la randul lor pe altii fara a stii ca sunt inselati,

Multi ca tine vor veni pe acest forum cu o multime de articole de acest gen ,

Multi vor crede in ceea ce vad si multi se vor insela,

Putin vor ramane cu adevarul deoarece putini il vor cunoaste.

Link to comment
Share on other sites

Sincer , parerea mea este ca nu pare a fi un articol real. Practic ar fi o mare aberatie deoarece , ma iau exemplu pe mine , daca ar cobora un spermazau fosforescent (holograma) din cer si ar zice ca e Dumnezeu , crezi ca asi merge dupa "beeep" lui?

In + daca s-a facut publica asemenea chestie , sunt 2 variante ori e fake ori e ceva mai "malefic" :))

Edit:

Demult suntem "manipulati si controlati".

Cei de la nasa inca nu sunt in stare sa isi securizeze calumea site-ul si ei vorbesc despre holograme?:))

Edited by united7170
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu despre conspiratie, dar stiu sigur ca se incearca unirea puteriilor.De aceea se si ocua Irak-ul...si umreaza Iranul.

Am vazut si la stiri ca Europa are in plan unirea.

Documente "secrete" ce vorbeau despre unirea dintre America de SUD si NORD au fost scoase la lumina.Deja auveau steagul si bacnota stabilita.

Fix pix.

Link to comment
Share on other sites

Fraierul ala de Wilson Woodrow a semnat actul de infiintare a FED. Atunci a inceput sfarsitul. Mai nou am inteles ca Ron Paul (candideaza acum in 2012) ar vrea sa aboleasca The Federal Reserve Act. Problema e ca cine scoate pe gura asa ceva ajunge ca J.F.Kennedy. Sincer nu cred ca se mai poate inchide FED-ul. Mai cititi si voi ...

Link to comment
Share on other sites

dar despre Noua Ordine Mondiala care se zice ca urmeaza sa vina, am citit pe wikipedia care o defineste asa:Noua Ordine Mondial? este - potrivit teoriilor moderne ale conspira?iei - o conspira?ie mondial? condus? de grupuri de putere financiar? ?i politic?

Noua Ordine Mondial? - Wikipedia

Bai, dar nu ma pot abtine, ce sufera lumea asta "Noua Ordine Mondiala ce are sa vina "

Bai, Ordinea aia mondiala e de vreo 80 de ani pusa in practica la modul harcore. Astea de cica vin ele sunt abureli pt. privitorul de OTV, Kanal D si alte nulitati de televiziuni. Mai lasati in plm Immortals si alte filme de seria a-5-a facute pe vapor, urmariti si voi niste documentare ca Canalul utilizatorului storyofstuffproject - YouTube

sau ca Dezv?luiri !: Piramida de?eurilor - Conspira?ia uzurii morale planificate si o sa intelegeti cat de aiurea suna teoriile cu centura fotonica a.k.a. Iluminarea omenirii&shit ori cea mai vehiculata "Frate vine Noua Ordine Mondiala" .

Vreti sa stiti cat de rau e de fapt? Urmariti filmul asta RoyalVids - Watch it like a king! , apoi sa vad ce-ti trece prin cap cand vezi cate un spot cacacios cu "Donati pentru salvarea copiilor de cancer" .

LE acum am vazut articolul, Sa ma fereasca constiinta de la o intalnire cu astfel de fanatici "Traiasca ORDODOXIA si Biserica etc. ." Brrrrr... Imi aduc aminte de o carte , Secte Satanice se numeste, ceva cu templul soarelui si altii tot asa fanatici frate. Cred ca e tare greu sa fii atat de orb. Peace :) .

Edited by eu0800
Link to comment
Share on other sites

Proiectul Blue Beam - Wikipedia

Si oricum... Antihristul? Informeaza-te tu mult de pe site-uri crestine, ca acolo nu ti se baga in cap toate prostiile si ideile de oameni incuiati si limitati.

Si totusi... antihristul? De ce nu va luat de mana, si voi astia cu teoriile conspiratiei propavaduite de BOR (Balaria Ortodoxa Romana), si cu antihristul, si va cuibariti frumos in pula mea si rezolvam problema.

Al doilea pas const? într-un „spectacol” pe cer pe toata planeta realizat prin proiec?ii tridimensionale bazate pe laser. Ai idee cat ar costa tot cacatu asta? Americanii tocmai si-au inchis acceleratorul de particule care era, oarecum, fudulia tarii, si erau sa si renunte la JWST din lipsa de bani (si fonduri futute aiurea, da nu conteaza), da ei au bani sa faca spectacole pe cer, doar ca sa vada oile ce poate pula lor?

Voi astia cu teoria conspiratiei spuneti de ceilalti ca sunt indoctrinati si cacat. Cine e indoctrinat, cand tu vii cu un site de cacat, care contine informatii de cacat, si lucruri care vor fi facute, dar din care nu ar castiga nimeni, si oricum majoritatea sunt imposibile cu tehnologia actuala.

Dar trebuie sa mancam si noi niste cacat, ca ne e foame.

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...