Jump to content
totti93

[RST] Who The Fuck Is?

Recommended Posts

Iti dai seama ca e doar un demo. Am muncit foarte putin la el.

Da e o minge:D Primul rezultat de pe google am luat-o si gata. In plus de-abia am boti, trebuie sa mai creez.

@nexus200 Incerca din nou.

Atunci poate nu i se incarca poza. Se incarca in gol deoarece unora l-ea dat eroare cand am setat cu setTimeout().

Edited by totti93
Link to comment
Share on other sites

Nu l-am testat ca nu folosesc yahoo, dar mai mult ca sigur ai un .php si un .htaccess care face rewrite si il vede .jpg ... botul trimite prin api un link persoanei catre .jpg, php-ul ia $_SERVER["REMOTE_ADDR"] si apoi isi seteaza headere de jpg. Corect ?

Edited by Pugna
Link to comment
Share on other sites

Merge Perfecct. Intradevar arata providerul la locatie, si mi a aratat providerul f bine, cu locatia exacta, am observat ca pentru cei ce au net RDS cu router sau stickuri, arata locatia aleatoriu dar IP e bun l afel si tara. Nu e nici o problema daca scanezi pe cineva fiindca primeste mesaj cu poza aia de la un necunoscut deci nu va sti de unde provine interogarea.Victima nici macar nu e obligata sa deschida linkul

.EDIT.a mers de la ora 11 am....nu mai da nici un fel de `raspuns

EDITintre orele 11 si `16 mie nu mia dat nici un fel de rasppuns, pur si simplu arata doar ca se incarca incarca, acum la ora 19 functioneaza din nou perfect

Edited by WildOne
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...