Jump to content
dmxsala

Note

Recommended Posts

Cred ca ar fi folositor sa dam note la un post sau un program,ca sa distingem programele eficiente,de exemplu un trojan care este detectat de toate antivirusurile sa aiba o nota mica si normal unu detectat doar de un antivirus sa aiba o nota mare sau sa deosebim un post bun foarte folositor de unul mai putin folositor;cele de la cosul de gunoi sa aiba nota minima.:) Ce ziceti? :D

Link to comment
Share on other sites

1 Sporirea eficientei cautarii Ex Doresti sa gasesti un troian bun,dai pe 'cautare' si iti apar 40,sa intri pe fiecare,sa-l downloadezi de pe site,sa-l verifici cu antivirusul..parca pierzi prea mult timp si nu sti daca e cel mai bun,daca ar fi cu note normal ca ai incepe cu cel care are nota cea mai mare.

2 Evidentierea userilor care vaneaza posturi,poate ati putea face un raport posturi la nota si cei care au multe posturi cu note mici pot fi vanatori de posturi.

3 Ati putea face un topic la challenges ceva de genul top hacker si se va face un top cu cei care au S cel mai mare.(S=suma notelor obtinute la posturile lor).

Alte motive nu imi mai vin in minte .:)

Link to comment
Share on other sites

Eu ash propune altceva... Un buton in fiecare post, sub poza respectivului, sub locatzie, sub mesaje, sub.. ce-o fii... sau un text.. cu OFFLINE/ONLINE... sau un buton verde cand e on, shi unul roshu` cand e off, sau ma rog.. ce-o fii.. ar fii mai nice.. sa shim cine e on, shi pe ce subiect putem dezbate, shtiind ca cineva care a postat inaintea ta e inca on, shi potzi dezbate o problema in timp util :@

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...