Jump to content
sharkyz

ZeroEX - Internet View

Recommended Posts

ZeroEX - Am creat acest site pentru a satisface curiozitatea fiecarui om de zi cu zi punandui intrebari si oferindui raspunsuri ce nu doar ii vor satisface nevoia de a invata ceva nou in fiecare zi dar ajutandul sa isi ascuta mintea in fiecare zi!

Cred ca ZeroEX este un site pe care il poti viziona [il vei putea viziona] in fiecare dimineata cu o cafea in mana invatand ceva nou si citind ultimele stiri din lume.

Site-ul nu este nici pe aproape terminat dar ma gandeam ca voi primi un feedback pozitiv ce ma va ajuta la dezvoltarea corecta a site-ului.

Orcine este interesat sa scrie pe el [PM]

Orcine vrea sa facem schimb de linkuri [PM], am mult loc deasupra meniului si sub el si in footer!

Sugestii, Pareri, Ideii mai jos.

Link to comment
Share on other sites

For start, scuze pentru ca am redeschis un topic vechi dar nu cred ca era nevoie de un topic nou.

Dupa cateva luni si ceva lucru am reusit sa ajung la "ultima versiune" a ideei mele si pot spune ca am schimbat cam tot fata de ce era acum cateva luni.

Acum cea mai mare problema ar fi trafficul extrem de scazut si deloc seo.

In fine, am deschis acest topic:

1. ca sa vad cam ce pareri aveti despre acest site (primul post) si ce imi sugerati sa mai fac.

2. cum pot sa cresc seo pe un site in limba engleza ,correct!

Link to comment
Share on other sites

Mie imi place , e curat si usor de citit. Ataci o multime de topicuri si asta poate fii o problema, pentru ca e greu de actualizat, trebuie sa fii la curent cu tot si SEO difera de alte website-uri cu un singur subiect, tu trebuie sa faci SEO pentru magazine(publicatii), e mai greu sa patrunzi. Dar pina acum esti A+:)

Si ai gasit solutia la trafic, articolele bune, pt ca am postat un link spre site-ul tau pe un forum american, cred ca deja ai trafic bun:D

Edited by the wolf
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...