Jump to content
mandeamarian

E-mail Sender Tools

Recommended Posts

cand vreau sa dezarhivez arhiva imi da corrupt file or wrong :|

ce sa fac?

Zip repair software are specially designed, easy to use file repair software that can help you in repairing the corrupted zip archive and extracting the data stored in it. These software uses advanced extracting algorithms to extract and restore the corrupted zip archive. You can use these software by yourself as these don’t require any prior technical knowledge.

Stellar Phoenix Zip Recovery is the most powerful and robust zip recovery software that you can use to repair your corrupted zip file in almost all possible cases of corruption. The software is able to recover both zip file and zip archive. This zip recovery software can also recover the SFX or self extracting files.

It can scan the Zip archives and recover your data in them as much as possible. This software can repair and restore the corrupted zip archive up to 800 MB of size. This software is compatible with all file versions of zip including zip 7.0, 8.0, and 11.1. You can download the demo version of the software to find out how much of your zip files are recoverable. The demo version of this zip recovery software can show the complete preview of repairable zip files. It shows the result in an easy to understand- tree format.

Sursa luata de pe The Archive is Corrupt Error in Zip

Link to comment
Share on other sites

Salut... sunt nou pe aici... si am o problema cu arhiva... bag pass si nu imi dezarhiveaza nimic.. imi spune ca nu e buna pass... se poate sa reupload..

decrypteazo base... cyclades la fel plm mura in gura vreti..

Edited by wycked
Link to comment
Share on other sites

=)) nu stiti , sa decryptati o parola atat de simpla?

ON : Thanks mersi foarte mult omule chiar cautam asa ceva

In primul rand chiar nu pari mai inteligent daca razi de altul care nu si-a dat seama ca arhiva e criptata, chiar daca...

In al doilea rand, cum pula mea poti sa zici thanks si mersi in acelasi timp :)) avand in vedere ca nu poti sa descarci arhiva?!?!?!

"The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or try to make a search."

Sunt curios de unde ai descarcat tu?!?!!?? :))

Mai ciudat mi se pare ca debea esti venit pe RST si deja te confunzi cu el :)) Tipic nu? ai id ce contine magicul "rst" si restul...n-am chef de dezvoltat...

Sunt un tip rezonabil, accept sa imi iau inapoi pulile in gura daca imi dai o explicatie logica la intrebarea: "De unde ai descarcat tu arhiva de ai zis citez : ""Thanks mersi foarte mult...bla bla bla..."

Link to comment
Share on other sites

In primul rand chiar nu pari mai inteligent daca razi de altul care nu si-a dat seama ca arhiva e criptata, chiar daca...

In al doilea rand, cum pula mea poti sa zici thanks si mersi in acelasi timp :)) avand in vedere ca nu poti sa descarci arhiva?!?!?!

"The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or try to make a search."

Sunt curios de unde ai descarcat tu?!?!!?? :))

Mai ciudat mi se pare ca debea esti venit pe RST si deja te confunzi cu el :)) Tipic nu? ai id ce contine magicul "rst" si restul...n-am chef de dezvoltat...

Sunt un tip rezonabil, accept sa imi iau inapoi pulile in gura daca imi dai o explicatie logica la intrebarea: "De unde ai descarcat tu arhiva de ai zis citez : ""Thanks mersi foarte mult...bla bla bla..."

In primul rand , aceasta arhiva am luato mai demult si nu am apucat s-ai multumesc in al 2-lea rand, :) a fost o mica greseala si nu cred ca are rost sa ne , injuram si sa ne certam pentru asta:|! daca vrei sa iti dau si tie arhiva ma gasesti pe id-ul cocolino.rst12 sallut

Link to comment
Share on other sites

Imi place abordarea ta:))

Nu am nevoie de arhiva, mersi oricum. Ai noroc ca porti acelasi nume ca si mine ca altfel...:)) Nee, glumesc!!!

Fii si tu mai "rabdator" cu ceilalti...nu trebuie sa scoti in evidenta ce stii, si incearca sa-i ajuti pe ceilalti cu ce poti. Spre exemplu puteai sa faci un reupload pentru eventualii nevoiasi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...