Jump to content
razors

(VAND conturi) FTP-uri, cPanele, Hotmailuri, Facebook, eBay, Gmail, Yahoo

Recommended Posts

Am cumparat si eu vreo 2mb, recomand. ;)

Imi retrag spusele, ceea ce am scris pe 02-15-2012, 03:17 PM a fost inainte sa testez logurile.

Treaba e ca din alea 2mb de loguri (~20 000 log-uri), care erau din IANUARIE 2012 (deci n-aveau nici macar 2 luni vechime), nu merg nici macar 5%. Am testat peste 20 de conturi filelist si 10 lasttorrents si nu mi-a mers nici macar unul.

I-am dat si un PM lui razors sa-i explic situatia, pt. ca nu intra deloc pe mess. Au trecut 4-5 zile si nu mi-a raspuns la el, insa astazi a intrat intr-un final pe mess. I-am spus ca nu merg log-urile insa m-a ignorat, asa ca am decis sa postez aici.

In concluzie, nu recomand sa cumparati de la acest user, pe langa faptul ca 90-95% din log-uri nu merg (si astea erau din ianuarie 2012, nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar fi intamplat daca-mi dadea de prin 2011), este si foarte neserios.

Aveti aici si un print cu conversatia:

hySxC.jpg

Link to comment
Share on other sites

lasa frate ... Ca aici se merge pe "pile" si relatii, altii iau ban, altii nu.... Cine stie poate trebuia sa le dau si eu ceva la admini si nu luam ban..

:)) vorbesti prostii prietene... daca tu ti-ai luat ban din nu stiu ce cauza nu inseamna ca eu trebuie sa imi iau. ;) va pasa voua de ce vind eu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...