Jump to content
Acidripp

TINKODE a fost arestat la Timisoara (NU E GLUMA) ... ba e ... ba nu ... BA DA

Recommended Posts

Interesant, abia acum realizati anumite chestii si mai interesant, faptul ca unii dintre cei care il apreciau incep sa-l vorbeasca de rau.

Ma rog, ce ar trebui inteles (in mod special de abonatii forumului Club ShowOff) :

Un motiv in + sa va puneti capul la contributie si sa creati ceva util. Degeaba esti destept daca nu stii cum sa-ti folosesti cunostintele.
Link to comment
Share on other sites

Respect pentru TinKode si pentru cunostiintele lui. A fost cam singurul care si-a etalat aceste cunostiinte cu un risc, dar acest lucru mai demonstreaza ca niciodata nu veti fi anonimi pentru "cei care va vor cauta". Nu cred ca isi va lua prea multa inchisoare si oricum va lucra pentru americani.

Link to comment
Share on other sites

Bah, e mic, e prost, ca s-a spart in figuri cu ce a facut, are un orgoliu cat Bucurestiul, si-a luat-o acum pe barba lui, dar e al nostru, speram sa aibe noroc pt o a II-a sansa.

Nu mi se pare firesc in situatia asta nici in gluma sa ii doreasca cineva raul.

Orice ghinionist ar fi putut fi in locul lui, poate nu la acuzele astea, dar il locul lui cu siguranta, si as sustine pe oricine, asa e normal, ca macar in situatii dastea sa fim o adev comunitate si sa lasam rautatile deoparte.

PS: pt cei avizati

Link to comment
Share on other sites

Bre, in 3 ore "Views: 2,589" ? Da-l in cacat de thread ... daca puneam cea mai mare colectie de ebooks din lume nu era atata inghesuiala. Care e smecheria pana la urma ?

Fiecare cum isi asterne asa doarme. Hacking nu inseamna lauda si bullshit dinasta.

Salut,

Si eu sunt cam de aceeasi parere.In primul rand nu te apuci sa ii futi in gat pe americani si doi esti bun poti sa faci atatea lucruri faine. In final pentru ce ca sa arati tu ca esti cel mai bun? Doamne fereste si nu ii doresc daca are ghinionu sa il bage in puscarie in Romania a puso.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Bah, e mic, e prost, ca s-a spart in figuri cu ce a facut, are un orgoliu cat Bucurestiul, si-a luat-o acum pe barba lui, dar e al nostru, speram sa aibe noroc pt o a II-a sansa.

Nu mi se pare firesc in situatia asta nici in gluma sa ii doreasca cineva raul.

Orice ghinionist ar fi putut fi in locul lui, poate nu la acuzele astea, dar il locul lui cu siguranta, si as sustine pe oricine, asa e normal, ca macar in situatii dastea sa fim o adev comunitate si sa lasam rautatile deoparte.

PS: pt cei avizati

+1 ! Nu cred c? ar vrea cineva s? se afle în situa?ia asta.. sper c? o s? ias? repede, s? ne povesteasc? cum a fost :)) . ?i, cred c? cel mai indicat ar fii s? vorbi?i, cine e de prin timi?oara cu ??tia de la facultatea de informatic? blabla care scria pe site-uri s? vede?i dac? era un "R?zvan Cern?ianu Manole" pe acolo, ?i dac? a fost azi / mâine la cursuri..

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Si eu sunt cam de aceeasi parere.In primul rand nu te apuci sa ii futi in gat pe americani si doi esti bun poti sa faci atatea lucruri faine. In final pentru ce ca sa arati tu ca esti cel mai bun? Doamne fereste si nu ii doresc daca are ghinionu sa il bage in puscarie in Romania a puso.

O zi buna.

Cel mai bine pentru el ar fi o inchisoare din romania, daca ajunge in state face secole de bulau

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bine pentru el ar fi o inchisoare din romania, daca ajunge in state face secole de bulau

Salut,

Asta cam asa e dar nici aici nu e prea frumos. Avantaju aici e ca poti sa scapi repede.

Oricum eu sunt de parere ca o sa il tina cateva luni pe arest si o sa ii dea drumu. Acum hai sa gandim si altfel. Ani in urma la Rm.Valcea au fost arestati "hackeri" (escroci ca aia nu se pot numi hackeri) tot cica dosarele facute de FBI. A fost prejudiciu de cateva milioane de dolari conform celor de la DICOT. In final ce sa intamplat, ia tinut cateva luni dupa care lea dat drumu.

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Bre, in 3 ore "Views: 2,589" ? Da-l in cacat de thread ... daca puneam cea mai mare colectie de ebooks din lume nu era atata inghesuiala. Care e smecheria pana la urma ?

Cancan-ul a avut pana acum 211.087 vizitatori unici :)).Site-urile cu manele ruleaza si inca foarte bine.Smecheria? E Romania

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...