Jump to content
Acidripp

TINKODE a fost arestat la Timisoara (NU E GLUMA) ... ba e ... ba nu ... BA DA

Recommended Posts

Guest expl0iter
Urmatorii?SA va ajut si eu cu ceva. Inchideti rst o perioada

=))

Ce ai ma? Esti nebun?

Ceea ce trebuie inchis este RST Market ala.. Poate o sa-l vedem si pe effy pe la 0tv.

PS:

Acum vad ca toata lumea are ceva cu el, dar de ce nu i-a suflat nimeni pana acuma? Il vedeti incatusat si vulnerabil, iar acum il criticati.

Epic.!

Oricum... nu cred ca scapa fara dosar penal cel putin.

62 members and 48 guests)

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Stiti ce imi place cel mai mult?

Nu numai categoria "Off Topic" are cele mai multe vizite. Acum si categoria "Stiri securitate" a intrecut un record.

Nu cred ca o sa vad vreodata ca [,] categoria "Tutoriale" / "Programare" / "Sisteme de operare" / "Stuff tools" sa ajunga vreodata la numarut de 100 vizitatori.

Link to comment
Share on other sites

Stiti ce imi place cel mai mult?

Nu numai categoria "Off Topic" are cele mai multe vizite. Acum si categoria "Stiri securitate" a intrecut un record.

Nu cred ca o sa vad vreodata ca [,] categoria "Tutoriale" / "Programare" / "Sisteme de operare" / "Stuff tools" sa ajunga vreodata la numarut de 100 vizitatori.

tu faci recensamantu :))

Link to comment
Share on other sites

Staff-ul RST trebuie sa ia in serios evenimentul. Reziliati-i accesul. Daca ia legatura cu careva, chiar daca isi dovedeste autenticitatea, si neaga ca s-ar fi petrecut ceva, fiti siguri ca e trimis sa adune informatii.

Arestarea lui era inevitabila, a fost vorba doar de o chestiune de timp, aviz "hackerilor".

Destept e cel care nu e de gasit. El doar a fost priceput.

Edited by Pugna
Link to comment
Share on other sites

"Pe canalul s?u de youtube, TinKode a postat un filmule? în care prezint? cum poate fi accesat ilegal un cont de Facebook. Vulnerabilitatea, care era valabil? în iunie 2011, când a fost postat clipul video, a fost descoperit? în colaborare cu un hacker poreclit KodRSS, membru al Romanian Security Team, o grupare de hackeri ?i crackeri români."

Ochii in 16 ca astia sunt cu geana pe RST acum. Atentie la noile conturi, staff-ule.

Oricum, le multumim pentru userii adusi din reclama lor.

EDIT

edit: Cern?ianu Manole Razvan. Parc? a mai postat careva numele acesta pe forum ?i l-a ?ters tinchii

da, Razvan il cheama.

Edited by Wav3
Link to comment
Share on other sites

E suficient ... Daca e liber, oricum ne-am obisnuit cu stirile de genul, daca nu este .. aviz amatorilor ce le place sa se dea in spectacol. Faceti si pastrati pentru voi, sa nu stie nici cerul nici pamantul.

Un hacker adevarat nu va spune niciodata "Eu sunt hacker" (scuze ca folosesc termenul asta, m-as mira sa fie mai mult de 10 oameni de genul aici)

Thread closed, pana nu ajunge closet.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...