Jump to content
SilentHawk

Trade hack

Recommended Posts

Buna! :) Ma gandeam daca tot sunt aici multi hackeri si tot felu de persoane pricepute in domeniu de hacking si de astea...poate stiti voi un TRADE HACK pt METIN2 sau servere de METIN2..Nu vreau comentarii de genul "alt obsedat de metin2..:-B" , va rog oameni buni ,joc de 3-4 ani , si am alte pasiuni, nu sunt obsedat sau ceva de genul.Nu cer raspuns cat mai rapid..deoarece joc metin2 doar cand ma plictisesc..iar pe RST CENTER,la fel ca toti ceilanti , gasesc mereu ceva nou si care imi place :X . MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

1. Sa mori tu ca stai pe rst cand te plictisesti ? Join Date 04-02-2012

Ai venit aici ca sa ne tulburii linistea pe data de 4 a 2 a 2012 adica ieri !

2. Aproape totii de aici uram jocu' ala stupid

3. Cei cu mesaju asta ma ? " Nu vreau comentarii de genul "alt obsedat de metin2.." , va rog oameni buni ,joc de 3-4 ani , si am alte pasiuni, nu sunt obsedat sau ceva de genul "

Se vede clar ca esti SUPER OBSEDAT> Get a life.

Rog un admin sa stearga topicu + ban user.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

@Shadow lasa pe altii sa decida asta. cum i-am spus si lui iti spun si tie NU suntem toti la fel. poate cineva se va oferi sa il ajute asta nu o poti decide tu.

sfat:

intrii, citesti si daca stii si doresti sa ajuti postezi daca nu rezuma-te la citit!

daca ne comportam cu toti la fel cum te comporti tu acest forum se va duce dracu.

de aceea este nevoie sa dam dovada de respect reciproc si bun simt.

am incheiat subiectul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...