Jump to content
Gonzalez

Ce primesti de Craciun ?

Recommended Posts

!_30 wrote: Speranta ca obtin un rezultat "optim" la bac si intru la o universitate din strainatate.

Cam mult , dar sa speram ca mosu' va avea timp de mine :@

Kw3[R]Ln wrote:

a da..si peste 2 ani sa ma duc la universitate in strainatate ... !_30 poate ne intalnim..sa-mi pastrezi LOC !

...daca invatati bine si sunteti cuminti dragii Mosului va pot ajuta eu cu sfaturi(cu banii va descurcati voi :@)...si de ce nu sa va tin loc... sau Good References... nu ii chiar asa de complicat...

...and.. !_30 nu ar trebui sa iti faci probleme...tu ai multe calificari...numa la cate miai enumerat...mai ai nevoie de Bani si gata...

Deci Mosul o sa vina...

Link to comment
Share on other sites

Pai.. sincer.. sper cam ca shi !_30... nota "buna" la BAC.. shi hop in Budapesta la facultatea de Business cu o mica bursa...

Chiar azi imi zicea mama-mea... Ce cadou o sa ai de Craciun.. ce surprizaaaa... nici nu-tzi imaginezi... DA NU`I MASHINA!!!...

Deci.. o sa am un craciun de tot rahatu`.. o sa revin cu detalii dupa ce vad mirifica "surpriza"...

Oricum turb.. ca nu`mi da tata`meu mashina.. nici una din ele... :| ...

Cum sa ai un Chrysler 300m in garaj, de... 280 de cai, ca ii oleaca modificat... full option.. shi sa nu mi`l dea??.. adica.. shtiu ca`s nebun.. da` aia ii mashina de -relantiu-... sa te vada fufele de pe strada :)...

Tot ce`mi doresc.. e o mashina.. shi nu cer mult.. Un Opel Astra Bertone 2.0 Bi-turbo 192 de cai :)

Ii zic la moshu` shi unde il gaseshte daca tot vrea... Sau un 320d, penultimul model.. sau un Golf 4 1.9 TDI... 131 de cai.. ca ii fac flash-tuning shi`l duc la 160.. ii pun shi un chip, am 190.. shi dupa 1000 de km, pot s-o vand la fier vechi :)

Anyhows.. eu va doresc tuturor sa va aduca Moshu` tot-tot-tot ce va doritzi :)

Happy Holidays!

Link to comment
Share on other sites

@ stdio.h . Ar mai trebui sa'mi fac griji , 2-3 calificari sunt frectie la picior de lemn , faceam eu mai multe daca nu erau asa costisitoare.

Oricum , mi se pare mai important un viitor asigurat , decat un simplu HDD'u sau telefon .. paererea mea.

"Materialul se invecheste , viitorul doar se aureste"

Link to comment
Share on other sites

!_30 wrote:

Oricum , mi se pare mai important un viitor asigurat , decat un simplu HDD'u sau telefon .. paererea mea.

Aveau ai mei o vorba... "E mai bine sa tragi tare acuma, shi o viatza intreaga sa stai linishtit, decat sa stai linishtit acuma, shi o viatza intreaga sa tragi tare..."

Asha ca.. sincer, prefer shi eu viitorul :) .. dar tot nu m-ar deranja o mashina :@

Link to comment
Share on other sites

!_30 wrote: @ stdio.h . Ar mai trebui sa'mi fac griji , 2-3 calificari sunt frectie la picior de lemn , faceam eu mai multe daca nu erau asa costisitoare.

"Materialul se invecheste , viitorul doar se aureste"

...tu sa iei numa bacu...care ii fffffffffffffffffffffffffffffoooooooooooarrteeeeee important peste hotare...cateodata mai important ca un degree de la o facultate NO NAME din Romania...nerecunoscuta International...

...deci Bacu cu o medie de 8 si esti "aranjat"...!...unde vrei tu...Oxford, Cambridge, Harvard...King's...etc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...