Jump to content
MatriX

FREE -> METODA 5-10$ pe zi din coduri CAPTCHA

Recommended Posts

Intrii pe http://www.megatypers.com/ si in josul paginii stanga ai sign up , click si inregistreaza-te cu informatii reale , la invitation code treceti unul din codurile astea :

1APE

1APF

DED

DJB

Logheaza-te ( daca nu deja esti logat automat )

Ai un intro ( poti sa ii dai skip )

Click pe solve images ca sa incepi sa rezolvi captcha si sa fi platit

Click pe profile si payments ca sa vezi cat ai facut si cu cat esti platit

Si la statistics vezi orele in care te platesc mai mult..

va plateste in functie de ora la care faceti treaba ( intre 0.85$ si 1.35$ / 1000 imagini )

Edited by MatriX
no more pm please
Link to comment
Share on other sites

Asta pentru ca tu nu ai cap ma baiete

Mai pisicel, eu am vorbit de treaba manuala.

Care il tine, sa o faca, mie mi sa parut prea migalos pentru banii astia si stresant pe termen lung, deci mi-am exprimat parerea.

Asta unu la mana, doi la mana nu o mai da in fabule in capusorul tau vizavi de programele alea ce iti automatizeaza treaba asta si stai si te uiti cum faci banutii, nu e asa usor cum crezi tu.

Dar, be my guest, angajeazate la treaba asta si devino milionar, eu te indemn si iti doresc succes.

Data viitoare poate iti alegi cuvintele mai bine, nu de alta, dar e pacat.

ps: vezi ca citeste si DuTy^ topicul si ne da pe amandoi de pamant, ala e URS

:))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

O ai auzit si tu ca unele imagini captcha pot fi decodificate si tu crezi ca-ti faci o functie de cURL care se apuca sa-ti faca bani in timp ce fumezi o tigara..Daca ar fi atat de usor de ce crezi ca au nevoie de oameni sa o faca ?
Mai pisicel, eu am vorbit de treaba manuala.

Care il tine, sa o faca, mie mi sa parut prea migalos pentru banii astia si stresant pe termen lung, deci mi-am exprimat parerea.

Asta unu la mana, doi la mana nu o mai da in fabule in capusorul tau vizavi de programele alea ce iti automatizeaza treaba asta si stai si te uiti cum faci banutii, nu e asa usor cum crezi tu.

Dar, be my guest, angajeazate la treaba asta si devino milionar, eu te indemn si iti doresc succes.

Data viitoare poate iti alegi cuvintele mai bine, nu de alta, dar e pacat.

ps: vezi ca citeste si DuTy^ topicul si ne da pe amandoi de pamant, ala e URS

:))))))))))))))))))))))))

Niciunul din voi nu aveti idee cum se procedeaza :-j

nu e cu softuri care sa gaseasca automat si sa posteze in timp ce eu sunt la o tigara;)

Exista metode de a trece peste captcha si sa puncteze ca ai scris corect ceea ce era scris in imagine... Oricum mai aveti de invatat. O sa fac publica metoda, dar dupa ce nu o sa mai mearga ;)

Link to comment
Share on other sites

Niciunul din voi nu aveti idee cum se procedeaza :-j

nu e cu softuri care sa gaseasca automat si sa posteze in timp ce eu sunt la o tigara;)

Exista metode de a trece peste captcha si sa puncteze ca ai scris corect ceea ce era scris in imagine... Oricum mai aveti de invatat. O sa fac publica metoda, dar dupa ce nu o sa mai mearga ;)

Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee domnuleeeeeeeeeeeeee 'acker!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...