Jump to content
MatriX

FREE -> METODA 5-10$ pe zi din coduri CAPTCHA

Recommended Posts

Mda. Am incercat si eu acum vreo 2-3 saptamani, dar m-am lasat! :)) Puteti sa va inregistrati pe megatypers(dot)com cu urmatoarele coduri de invitatii:

1. FAE

2. FAF

3. FAH

4. FAJ

5. FAK

6. FAM

7. FAP

8. FAR

9. FAT

(sper ca nu e nici o problema ca le postez, eu oricum nu mai folosesc contul pentru ca pentru 200$ pe luna tre' sa stai in jur de 7-8 ore in fata pc-ului sa scrii captcha-uri incontinuu)

Bafta si nervi de otel! :D

Link to comment
Share on other sites

Mda. Am incercat si eu acum vreo 2-3 saptamani, dar m-am lasat! :)) Puteti sa va inregistrati pe megatypers(dot)com cu urmatoarele coduri de invitatii:

1. FAE

2. FAF

3. FAH

4. FAJ

5. FAK

6. FAM

7. FAP

8. FAR

9. FAT

(sper ca nu e nici o problema ca le postez, eu oricum nu mai folosesc contul pentru ca pentru 200$ pe luna tre' sa stai in jur de 7-8 ore in fata pc-ului sa scrii captcha-uri incontinuu)

Bafta si nervi de otel! :D

Asta e metoda baieti :) dar eu zic ca nu se merita, sper sa nu ma injure cel care a facut topicul insa pt a face niste bani ok, trebuie sa pierzi mult timp in fata pc-ului facand doar chestia asta.

Link to comment
Share on other sites

Am scris niste coduri de-an pulea si mi le-au contorizat ca fiind bune. Daca scrii numai o litera/cifra din cod la fel. Cam dubios :-?

Exact asta am observat si eu. Munca de indian subnutrit :)), nu e nimeni chiar asa de muritor de foame. Si sa faci cheta pe strada in 8 ore faci banii aia si iti mai ramane de o bere.

Link to comment
Share on other sites

Am mai zis odata, are doar 10 INVITATII ! Dupa cum se vede le-a dat deja ! Nu mai tot cereti aiurea, am lasat si eu 10, mai sunt valabile vreo 5, nu stau acuma sa ma uit care, alege de acolo ! Intelegeti sunt doar 10 invitatii / CONT !!!

Inca cateva invitatii:

G57, MQ2, MQ3, MQ4, MQ5, MQ6, MQ7, MQ8, MQ9, MQA, MQB

Astept astazi sa vad daca face plata. Am 3.01$

Grand Total:

Correct: 2747

Incorrect: 2

Total: 2749

Link to comment
Share on other sites

Imi tot zice updating si gaseste captcha foarte greu... cred ca daca se pot scoate bani din asta e prin referrali, in niciun caz prin munca corecta ca nu-ti ajunge nici de ciunga, si nu orbit... din aia ieftina. Apropo, din cate stiu eu exista ceva software care rezolva captcha automat, nu se poate folosi aici?:-??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...