Jump to content
wildchild

Când penibilul devine "cool". NOT!!!

Recommended Posts

Da, l-am pus inten?ionat la cele mai penale deoarece este probabil ?i va fi cel mai penal thread f?cut de mine.

Cum este posibil a?a ceva doar la noi, prostia la maxim?

Nicu de la Cazanesti-MELODIE PE 2 VOCI: ))))) - YouTube

Dac? se tolereaz? a?a ceva în loc s? fie pus la perete, împu?cat sau castrat, e vai de ?ara noastr? dac? specia lui se perpetueaz?.

Lui chiar i se pare c? e cool, n-are ureche deloc? Parca ?i-a prins un coi între ciocan ?i nicoval?.

V? rog spune?i-mi c?-i un co?mar ?i prostia care o v?d e doar inve?ia unei min?i sucite...

Link to comment
Share on other sites

Bai frate dar au ajuns in ultimul hal astia cu tarafu lor si cu tot cu tiganii lor.Cred ca pe astia ai gaseste pe la gara sau pe la groapa de gunoi,ai aduna si ai pune sa cante.Sunt penibili rau de tot.Cum drac sa fi asa de prost,da ala nu se asculta ce canta?Nu sa uitat la videoclip sa vada ce a iesit?Fratele meu deja ma apuca draci cand vad toti inapti pe la tv.Jos tiganii,huuuuuaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Bai frate dar au ajuns in ultimul hal astia cu tarafu lor si cu tot cu tiganii lor.Cred ca pe astia ai gaseste pe la gara sau pe la groapa de gunoi,ai aduna si ai pune sa cante.Sunt penibili rau de tot.Cum drac sa fi asa de prost,da ala nu se asculta ce canta?Nu sa uitat la videoclip sa vada ce a iesit?Fratele meu deja ma apuca draci cand vad toti inapti pe la tv.Jos tiganii,huuuuuaaaaaaaa

Imi faci ,nu prea placuta impresie , ca esti ceva frate cu ei macar pe partea de cultura. Doar o impresie lasata de tine prin intermediul mesajului citat mai sus.Peace : .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Este vina noastra, a Romanilor, noi ii promovam si ii pupam in cur pe astia gen Salam, Nicu din neant si toti mascaricii!

Noi ii mediatizam si le facem reclama, noi ii sugem de pula pe toti!

Daca eram un neam de oameni seriosi ii sublimam de mult.

Link to comment
Share on other sites

Da, l-am pus inten?ionat la cele mai penale deoarece este probabil ?i va fi cel mai penal thread f?cut de mine.

Cum este posibil a?a ceva doar la noi, prostia la maxim?

Nicu de la Cazanesti-MELODIE PE 2 VOCI: ))))) - YouTube

Dac? se tolereaz? a?a ceva în loc s? fie pus la perete, împu?cat sau castrat, e vai de ?ara noastr? dac? specia lui se perpetueaz?.

Lui chiar i se pare c? e cool, n-are ureche deloc? Parca ?i-a prins un coi între ciocan ?i nicoval?.

V? rog spune?i-mi c?-i un co?mar ?i prostia care o v?d e doar inve?ia unei min?i sucite...

Facut din aceeasi laba cu Fernando. Poate e chiar castrat, deaia canta asa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...