Jump to content
HrN

InSecurity Romania s-a redeschis!

Recommended Posts

Suntem mai pregatiti, mai entuziasti si cu niste targeturi mai bine definite de aceasta data. Astazi, 13 februarie, redeschidem oficial InSecurity Romania, comunitate ce are o istorie si o traditie care se intinde pe aproape 6 ani. In tot acest timp am venit, am plecat, ne-am schimbat dar mereu am pastrat aceeasi atitudine serioasa si deschisa spre incurajararea si dezvoltarea acestui domeniu. Ne bucura sa vedem ca unii dintre voi, dupa atata timp au ramas fideli acestui grup.

logo2.png

Va recomand sa aruncati o privire peste :

Regulile generale ale forumului!

Cum poti intra in grupul PPDE?

Noua echipa Insecurity Romania

Echipa PPDE s-a activat si deja lucram la mini-proiecte destul de intresante pentru a reusi sa ne gasim un punct comun si sa inchegam echipa, dar locurile nu s-au terminat. Site-ul sufer modificari si optimizari zilnic, dar in viitorul apropiat totul va pregatit. Surprizele nu vor intarzia sa apara. Stay hungry, stay safe! :-)

InSecurity Romania s-a redeschis!

Edited by HrN
Link to comment
Share on other sites

@Nytro Oh, nu ti-am spus cum sunt cand incep sa o fac pe moderatorul?

@Wav3 Nu, inca lucram la el. Asteptam idei. Da, toti adminii vechi sunt. Ramane sa-i descoperiti pe parcurs. :)) Baza de date nu am pastrat-o pentru ca oricum era continut vechi si nu eram interesati plus ca multe conturi erau oricum inutile.

Ne bucuram sa vedem ca inca sunteti interesati! :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...