Jump to content
Astoria

HUB flooders colection 2006

Recommended Posts

thelegend wrote: floodere destul de veki dar la vremea lor au facut furori unele... knd a aparut morg 3 totzi il aveau in sher... hackerz++ destoyer e un morg 2 hexat de The Devl kre nu a stiut sa skimbe aboutu

APROPO... u pui floodere hexate de tine??? mie imi pare un pic lame da in fine...

Hm... sincer, nu ma intereseaza parerea ta despre hex.

Am vazut pe forum ca inca se cauta floodere de hub iar pe acestea le aveam si unele functioneaza inca bine. Cine doreste le poate testa.

"APROPO..." crezi ca asta e un forum "posteaza ca sa te afli in treaba?"

Link to comment
Share on other sites

De fapt ca sa incheiem subiectul, sunt facute dupa surse originale modificate si compilate in VB6. Nu sunt hexate. Si ca sa mai lamurim o chestiune, nu am postat "UITATI-VA CE FOODERE AM FACUT EU. PRIVITI SI VA MINUNATI" Si cu asta am incheiat.

P.S.

Read my signature.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc flyppy... asta a fost si ideea... De fapt sunt fata (oricum nu conteaza) ;).

Voiam sa spun pt critici sa stie ca nu conteaza cine este creatorul unei surse sau al unui program.

Conteaza ca prin punerea lui pe acest forum vor avea si altii acces la el si vor putea invata. De fapt cred ca 98% din aplicatiile puse pe acest forum sunt facute de altii, nu de cei care le-au pus (nici macar "hexate" pt ca poate acei critici nici macar nu stiu ce inseamna).

Wind_Storm am folosit "Autoplay media studio 6 pro". Daca nu il gasesti ma anunti si fac eu un upload.

PS:

Cele spuse mai sus nu le-am spus cu rautate asa ca nu va suparati. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...