Jump to content
25aug

Dau 15 centi per download sharecash paypal

Recommended Posts

Titlul spune totul , platesc cate 15 centi pe fiecare download in sharecash, plata se face in paypal , am nevoie de doar 5$ , pt cei care zic ca e prea mica plata , ca nush ce , nu aveti decat sa cautati alta modalitate daca nu va convine.

Doritorii sa imi dea pm cu id de messenger .

Edited by 25aug
Link to comment
Share on other sites

Cine crezi ca ati va descarca un fisier pentru 15 centi ?!

Ce avem de castigat ? Ce sa facem cu 15 centi ? -> Concluzie, pierdere de timp si niste cacati de centi pentru noi.

In caz ca ai mai multe descarcari de facut, sa zicem vreo 2.000 si le putem face pe 15 centi per fisier/descarcare, asa merge, normal. Am face si noi 300 de euro pe 2.000 de descarcari.

Spune-ne cum sta treaba mai exact, daca putem descarca mai multe fisiere iar daca raspunsul este da, spune si cate.

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

deja ma gandeam sa dau la robotei comanda sa iti descarce aia.

iti faceam vre-o 780 de download-uri intr-un minut.. dar asa cu survey si astea o las moarta.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Cine crezi ca ati va descarca un fisier pentru 15 centi ?!

Ce avem de castigat ? Ce sa facem cu 15 centi ? -> Concluzie, pierdere de timp si niste cacati de centi pentru noi.

In caz ca ai mai multe descarcari de facut, sa zicem vreo 2.000 si le putem face pe 15 centi per fisier/descarcare, asa merge, normal. Am face si noi 300 de euro pe 2.000 de descarcari.

Spune-ne cum sta treaba mai exact, daca putem descarca mai multe fisiere iar daca raspunsul este da, spune si cate.

Si pentru 2000 de descarcari tu iti dai seama ce munca ii aia ?:)) Nu e usor, survey-u ala de romani se poate complecta parca doar cu trimis de mesaj si plm, deci --> suck`s...cu un proxy si inca ceva e floare la ureche dar si aia dureaza, este cand nu te lasa si o iei de la capat ... treaba nasoala e ca nu cred ca se poate downloada asa in masa, faci 1 survey ai 1 download, faci altu si tot asa.. si totusi 15 centi ?=)) Facem 50-50 si asa discutam.

Link to comment
Share on other sites

Va inselati cei 2 de mai sus, eu fac 2-3 survey de la shitcash si failice odata la 2-3 zile fara nici-o problema, fara sa trimit macar 1 sms fratilor :)), da 15 centi ? Mie mi se pare cam foarte putin frate, in fine e "marfa" ta tu decizi :D.

Cum plm reusest sa descarci tu ca eu ma chinui de mult timp si cu proxy si cu addonuri si nu reusesc.

Esti in romania?

Din ce am citit pe net , unii a trimis sms la numerele scurte din survey si nici dupa asta nu a deblocat downloadul.

Spune-ti niste metode de download ca ma enerveaza cacaturile alea.

Link to comment
Share on other sites

E normal sa dureze. Pana trimiti mesajul, pana ajunge, pana cand bagi cod-ul primit, mananca timp.

Dar cu un VoIp pe propiul pc, merge treaba repede, fiinca ati vin codurile pe pc si doar faci copy+paste atat.

Pentru ce-i care si asa pierd timpul aiurea la calculator si nu au altceva mai bun de facut, le-ar conveni pe 70 descarcari (ce necesita destul de mult timp pentru a termina), sa castige xx euro.

In cazul lui, ofera la 70 descarcari per fiecare descarcare 15 centi = 10 euro. Dar nu merita in nici un caz la cei 15 centi pe care ii da el pe fiecare descarcare.

Link to comment
Share on other sites

Cum plm reusest sa descarci tu ca eu ma chinui de mult timp si cu proxy si cu addonuri si nu reusesc.

Esti in romania?

Din ce am citit pe net , unii a trimis sms la numerele scurte din survey si nici dupa asta nu a deblocat downloadul.

Spune-ti niste metode de download ca ma enerveaza cacaturile alea.

Daca iti spun metoda, nu crezi ca o sa isi downloadeze si asta singur ?:))

Link to comment
Share on other sites

sa inchis campania :D am obtinut downloadurile de care aveam nevoie , dar in curand o sa lansez alta de 70 de downloads cu 20 de centi in alertpay . surprinsi sau nu se gasesc doritori peste tot , multi dintre ei au mare parte din bani dar le lipseste o mica diferenta pt o suma fixa si deci sunt dispusi sa faca si asta. rog un moderator sa inchida topicul asta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...