Jump to content
trxtxx

***RSTcenter Offer*** Any WooThemes Premium Developer License + PSD for 5$ USD!!!

Recommended Posts

logozav.png

WordPress Themes for all types of web publishers

We deliver top quality, cutting edge WordPress themes and superior customer support. Give your WordPress powered website a professional new look, and be up and running in no time at all.

WHY to buy from WooThemes for $70 normal license or $150 Developer license.

We will give you ANY Premium themes for 5$ USD + as Bonus we will offer PSD files ( MAC&Windows )

wootx.jpg

Payment PayPal & LR

Va rog sa da-ti reply aici cu ce tema v-ar interesa iar eu revin cu un mesaj pe privat cu link si pt plata. Daca nu aveti nici paypal nici lr, dar doriti sa platiti cu cartea de credit o sa va dau un link de afiliere pt $5 ca sa puteti sa si downloadati.

Edited by trxtxx
Link to comment
Share on other sites

ma bucur pentru voi ca dati moca eu nu. daca tot sunteti atat de buni dece nu postati aici ma linkurile cu toate temele, au in jur de 800 de mega ia sa vad cati din voi au asa ceva.

Si apropo ale mele temele sunt cumparate LEGAL << stiti ce inseamna cuvantul ala ? puteti sa le folositi la firma, sau unde vreti voi, ale voastre cum sunt :)) ?

Sa imi dai userul ca sa va verific, ca le dau la administratori mesaj sa vedem sunt cumparate legal sau nu ?

astept mesaj aici de la aman2 prietenii mei, ca prea va aruncati sa vorbiti prostii.

edit:

p.s: eu traiesc din afilieri asa ca am destule chestii care le pot oferii la ce pret vreau eu, nu degeaba au fost $200.

Link to comment
Share on other sites

@hackedss

NU este forumul meu

DA persoana care este afiliata cu mine a dat 200 USD pe temele alea pentru compania lui si mie mi-a dat voie sa le vand, unde e problema aici?

DA au in total toate 800 mega si ceva, ce e gresit aici? ce m-am dat de gol sau ce ca nu inteleg? explica-mi tu mai bine.

Bai mai bine legal si putin decat mult si prost.

edit: m-am uitat la threadurile tale, ai 190 de postari si nu stiu cate thread's deschise la OFFtopic si ajutor, numai prostii. UN singur lucru bun ai pe programe, ai fauct ceva in VB, bravo tie FA si altceva inafar sa postezi aici la mine OFFtopic ( chiar daca iti place sa faci asta NU o face inafara categoriei OFF OK ? )

Mai bine fa niste programele sa ajuti lumea de aici sa isi faca si ei un business un seo ceva, e treaba ta ce faci, DAR nu veni tu la mine dupa 190 de junk-uri sa ma critici si sa ma faci si hot.

DA sunt chiar o persoana serioasa, ajut pe cel care ma ajuta, iar restul Dzeu cu mila.

O seara buna.

p.s: INCA astept si eu si restul care au citit aici sa postezi tu link-ul de download MOCA la toate temele de acolo + userul daca te tine ;) ( nici nu cred ca le ai macar alea developer iar daca le ai sigur le-ai luat pe naspa si o sa iti baneze contul cum il si postezi aici ;) )

Edited by trxtxx
Link to comment
Share on other sites

Esti chiar funny . Acum o dai la intors ca ai o persoana afiliata cu tine pff mai copilu maturizeazate si nu mai schimba subiectu ca nu tine :))

Stii .. crezi ca ma intereseaza pe mine de posturile de pe forum cum te intereseaza pe tine. (Post-Hunter) care esti .

Stii e simplu sa ai un cont pe acel site si sa le ei gratuite :| foarte simplu si legal :)) nu inteleg de ce te agiti atata ?

Vinde-ti frate toata marfa din partea mea sa ti-o cumpere toate lumea .

Dar atata timp cat este posibilitatea sa le ei gratuite si sa te duca capu si la alceva in afara de aberatiile pe care le scoti tu in toate posturile eu zic ca e mai bine free si legal daca te duce capu daca nu te duce e alegerea ta ;).

Link to comment
Share on other sites

bai tu citesti ce scriu eu ? intra tu pe site woothemes si te rog sa imi downloadezi si mie GRATUIT tema asta:

Sentient | WooThemes

--

Sentient Details

Release date: 20th February, 2012

Theme Type: Responsive, WooCommerce

Requirements: WordPress 3.2+

-

Vreau Developer license + PSD file.

Ceea ce puteti voi sa downloadati sunt 10 sau 16 teme GRATUITE intelegi ? restul de 116 sunt PREMIUM si mai ales eu le am cu DEVELOPER LICENSE. intelegi ? sau trebuie sa iti desenez.

EDIT: temele gratuite de pe woothemes. si zici de mine ca vorbesc prostii ha ?

woo3l.png

Toate temele pentru acele persoane care le gasesc ei gratuite pe net, astept mesaj cu ele care au asa ceva care nu SA TACA SI SA NUMAI COMENTEZE OFFtopic

24334679.png

29259899.png

60425176.png

21269401.png

98498862.png

43432060.png

90218888.png

Edited by trxtxx
temele free
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...