Jump to content
Zero00SM

50$ gratuit pentru poker

Recommended Posts

Salut. E veche rau de tot faza, dar daca i-a scapat cuiva, sau poate cineva a cautat site-ul si nu l-a gasit, acesta este PokerStrategy.

Link: PokerStrategy.com

Tot ce trebuie sa faceti este sa va inregistrati la ei pe site, sa rezolvati un test (raspunsurile le gasiti in filmuletele lor), apoi sa faceti un cont nou pe una din platformele de poker specificate de ei, sub promo cod. In maxim 2 zile aveti capitalul de start in contul nou creat.

Daca exista cineva care doreste sa se inscrie pe PokerStrategy prin refferal:

La crearea contului de Poker Strategy introduceti Zero00SM la reff.

Spor la joc si sper sa va fie de ajutor!

LE: Uitasem. Au si program de afiliere interesant.

Edited by Zero00SM
Link to comment
Share on other sites

Am incercat si eu asta, mi-am facut cont, am rezolvat testu corect, am ales platforma, mi-am facut si acolo cont, specific ca toate conturile erau pentru prima data facute, m-au sunat mi-au pus 2 intrebari, le-am raspuns corect si ce sa vezi ? RESPINS ! Pe ce chestie ? I-am intrebat si nici in ziua de azi nu mi-au raspuns..:))

Link to comment
Share on other sites

lol... nu stiam :)

hmmm... concluzia... photoshop... desktop... register... 2 zile... referal... photoshoppp... desktop... register... referal... photoshop... register... referal... deci... poti sa faci n.N.n conturi si sa te joci pana te plictisesti. nice! ar mai fi partea cu sunatul dar cu putina imaginatie se rezolva si aia :)

care dintre voi e caracatita !? toti! :D

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

Da macs, cam asta era ideea. Mai e si faza ca e posibil sa iti ceara poza a ta cu buletinul in mana, dar am incercat eu si iese frumos in PS :). Si e chiar mai simplu de atat. La fiecare reff pe care il aduci primesti niste puncte bonus pe care poti sa le schimbi la un moment dat. Eu cred ca e destul de ok. Acum caut o platforma suportata de ei, cu care sa pot sa joc cu cine vreau eu. In felul asta banii se pot rula foarte usor si capitalul de start este easy money. Daca ati descoperit voi deja paltforma da-ti-mi si mie un PM. Sper sa existe.

Link to comment
Share on other sites

AM facut testul , am pus ambele poze pe site , mi-au dat pe Titan Poker , 37EURO , nu poti sa-i joci decat la mize mici gen 0.2 /0.4 blind si la unele mese dar am avut grija sa-i joc la blackjack , eram curios sa vad daca merge :)) Si daca a mers mi-am zis sa-i pierd toti ;)) Nu poti sa-i scoti decat daca-i rulezi de 2 ori :D

Ps: cred ca se pot rula usor de 2 ori , cu 2 conturi ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...