Jump to content
individual14X

1$ pe user

Recommended Posts

Uite un site care iti da 1$ pentru fiecare user nou indiferent de tara ( sunt aproape toate tarileincluse in program

daca aveti conturi de email si un proxy aveti ce face in noapte asta ..e prea nou si nu destul de utilizat incat sa faca cine stie ce verificari ..poti scoate bani dupa 49 de zile cand o sa se faca numaratoarea de user adusi

+iti dau 0.5$ pt fiecare user adus de referaralul tau..Uitati invitatie : http://www.scam.com/showthread.php?t=147031

M-am documentat mai bine am citit FAQ si dupa 5 useri adusi incep bani..Adick faci 5 useri si dupa la 1 user vin bani...Nu numai dar vei fi platit lunar de acum si pana .....nu se stie :))

in funtie de cati useria duci..

Wazzup plateste useri in funtie de cat useri noi aduc si acesti useri noi la randul lor ..

Mai multe informati in romana aici.. http://www.scam.com/showthread.php?t=147031

Edited by MrRip
M-am documentat mai bine
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce ma jignesti..si nu e primul meu post , este adevarat ca sunt user nou cu putina experienta si cu putina reputatie..dar ai incercat tu sa vezi ca nu merge ..O seara buna

Da ma, esti kid.

Ai zis ca intri si tu aici, pui un link, pune lumea botu, zici ca e INVITATIE nu REFERER si PUOF esti Bill Gates.

Sunt infantile deja prostiile astea, intelegi?

Asta era ideea.

In rest, bun venit in comunitate si sper din suflet sa te acomodezi =)

Link to comment
Share on other sites

Faza e ca ei vor sa faca un nou motor de cautare si vor sa aiba succes asa ca platesc useri care aduc alti useri si din cate am inteles e posibil sa te plateasca si dupa deschiderea motorului de cautare ..

pt cne e inregistrat deja ...o sa vedeti ca este butonul calculator..acolo baga nr de referari si cati useri au adus referari sa vezi cat scoti ..eu am bagat si iese destul o sa revin cu un print screen

Edited by individual14X
Link to comment
Share on other sites

Cine crede asa ceva e un mare cretin. individual14X astia ca tine au grija sa umple netul de jeguri si meritati ba, meritati din plin sa va chinuiti ca prostii ca sa le faceti curul mare altora. Firma care detine domeniul are un trecut glorios in schemele piramidale si are dosar la fbi cu schemele lor dubioase. Adresa sediului pusa pe site este falsa. Se pare ca este o grupare din Europa de Est ce are drept tinta advertiserii ce cred ca vor plati pentru un brand puternic dar se aleg cu junk traffic. Counterul de pe site decaleaza din cand in cand cu 30 sau 60 zile data lansarii. Pe intelesul tau numai lansarea site-ului lor de cacat tine cu mult mai mult decat iti spun ei tie. Blogul lor arata jalnic. Pagina lor principala e un landing tipic utilizat de oricine vinde e-book-uri sau cacaturi ce iti promit ca te vei imbogati peste noapte. Cum sa crezi ca niste puli blege care nu sunt in stare sa faca un design web 2.0 or sa aiba macar 0.5% din succesul si utilitatea marilor motoare de cautare si or sa te plateasca pentru ajutorul acordat? Asa prost sa fii? Fara sa am vreun motiv sa jignesc doar de dragul de a jigni iti urez muie si tie si celor care cred si promoveaza toate schemele puse la punct de rusi si ucrainieni ca tare prosti mai sunteti.

M-am interesat de astia acum vreo luna si am gasit numeroase discutii despre scam-ul wazzub. Eu am inceput cautarea de aici http://www.scam.com/showthread.php?t=147031 si am dat de mai multe info ce pot fi verificate asa cum e si faza cu fbi.

Rog un moderator sa stearga linkurile puse de individual14x si sa puna un link catre scam.com unde i s-au dedicat pagini intregi companiei GIT Global Investments Inc.

Edited by secure
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...