Jump to content

Recommended Posts

Merge...intr`un fel. Am dat test php si mi`a facut inregistrarea in baza de date. Daca ii dau Build server, clacheaza. Mananca vreo 45% din procesor si nu face nimic (sau nu stiu eu ce face cu atat procesor). Trebuie sa ii dau end task. Chiar daca intru in el si nu ii dau nimic sa faca, doar "X" ala pentru inchis, la fel. Se blocheaza si incepe sa "manance" procesor.

Win7 x64 - ISR 0.4 - ultimul update (New update: +Fixed icon changer +Added Internet Download Manager(IDM) passwords stealer)

L.E.: L-am downloadat iar si merge...

Edited by Caracal
Link to comment
Share on other sites

functioneaza de minune.merge pe orice host mai ales ce-l cu update.Si are o rata de detectie de 11% pana in prezent

Tot ce trebuie e sa nu scanati pe virus total!Pentru ca in ce-l putin 1-2ore sar putea sa pierdeti jucaria.

http://vscan.novirusthanks.org/analysis/f367fac37fae9dc205e79c22f92d8b46/c2VydmVyLWV4ZQ==/

Am bifat do not distribuied!

Ps: Pentru o functionare corecta,si pentru a primi logurile aveti in folder install.php urscati totul in ftp si instalati acel php

Exemplu: rst.hi2.ro/install.php si va apare butonul de instalare.

Enjoy!

Consider ca va-m fost de folos.Multumesc!

Edited by DEKAEN
Link to comment
Share on other sites

Eu nu stiu pe ce host instalati voi de va merge.. eu am incercat pe vreo 5 hosturi sa instalez si nu merge, instalez totul cum trebuie si pe urma cand intru in server imi arata ca ruleaza la task manager dar nu se intampla nimic, nu salveaza nici o parola nimic.

O fi de la windows cumva ? am Windows 7 Ultimate SP1 MSDN[Tenebra]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...