Jump to content
simo36

Caut ajutor specializat:pierdut parola yahoo

Recommended Posts

simo pasii sunt astia

1. fa print screen la 2 acte cu poza.

2. cauta in yahoo support ai link unde sa le dai mesaj si le zici problema ta

3. in caz ca ai vreun prieten/familie caruia i-ai trimis mesaje de pe mailul acela sa faca print screen.

4. daca ai mailul adaugat in alte site-uri gen conturi de paypal. fb, banca, platesti ceva si iti vine confirmarea in mail acolo, fa print screen.

maxim 48 de ore si ai mailul inapoi. in caz ca ai postat aici si vrei sa iei parola la cineva. MARSH!!!

Link to comment
Share on other sites

Sunt dispusa sa platesc pt solutionare:

.

Nu te costa nimic sa contactezi staff-ul de la Yahoo

Nu cred ca un cont de mail care nu a fost accesat de mult timp ar avea o valoare si nu cred ca cineva ar da 2 lei ca o alta persoana sa ii faca un refresh la memorie sa isi aduca aminte parola.Daca platesti atunci trimitemi documentele prin fedex si cer au ajutor la yahoo sa faca un change password.Rezolvam repede sau tu vrei ca cineva sa faca miracole si sa iti aduca parola pe tava.Nu inteleg sensul si ce cauti de fapt.Treziti-va !!!E ca si cum ai cumpara paine la un magazin de electronica.Dute la magazinul unde se vinde painea si cere paine.Ai probleme cu Yahoo, fa o plangere la Yahoo.Asta ar fi o scuza de 2 lei prin care ne spui ca nu stii cum sa intri in contul unui individ , nefiind o problema personala.Nu va inteleg aceasta atitudine.

Link to comment
Share on other sites

python mi s-a mai intamplat sa am prieteni/clienti care au uitat parola sau cineva le-a schimbat-o si a trebuit sa fac pasii aia ca sa recuperez.

oricum daca vrea sa schimbe parola la cineva atunci nu cred ca si-a gasit locul. sau vrea sa apara la protv:)

eu deobicei la clientii mei sau prieteni le zic ce sa faca si in plangerea de la politie + este la yahoo optiune sa vezi ultimele logari pe ce ip au fost facute. ;) asa stii sigur intre ce ore ce si cum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...