Jump to content
dukyshor

voi fi tatic !!!!!

Recommended Posts

Guest expl0iter

Naspa de tine..

Asa este la inceput; esti fericit ca ai trecut la stadiul de "Am si eu propria mea familie", dar o sa ajungi sa tipi in gura mare "Vreau inapoi... vreau sa fiu din nou copil".

Probabil acum nu realizezi la varsta de maxim 25 de ani, dar o sa vine greutatitle peste tine. Cand erai burlac te tinea ma-ta si cu tac-tu in palme... Acum o sa vezi si tu cum este sa te trezesti dimineata la ora 5 sa te duci la munca; la varsta de 1-2 ani o sa te trezesti in timpul noptii ca te fute copilul asta cu plansete, cand va implini 10 ani o sa-ti ceara din ce in ce mai multi bani, haine de firma, la 15 ani o sa iti ceara bani pentru haine de firma si pentru tigarile pe care le fumeaza pe ascuns, isi face gagici si tre sa-i dai bani sa le scoata la un suc, la 16 ani da de curve... prostituatele sunt scumpe, la 18 ani, daca are norocul sa nu intre in anturaje specifice adolescentei o sa se apuce de facultate; la facultate taxele sunt mari, intri in depresii, tentative de suicid, fii-tu ajunge la randul lui sa aibe propria familie, copii lui, te lasa pe tine si nu te mai baga in seama... iti mai da un telefon din cand in cand, doar atnci cand o sa aiba nevoie de bani, ; simti ca o iei razna pentru ca nu iti este recunoscator pentru munca pe care ai depus-o pentru a-l creste... la 50 de ani iti ineci amarul intr-o sticla de vin, logodnica ta actuala care la varsta aia presupun ca-ti va fi nevasta va fi o baba zbarcita si plina de riduri, mori si cu ce te-ai ales?... 2 tone de pamant peste sicriul tau :|

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...