Jump to content
projectx1

(SiteUploading)^Nou

Recommended Posts

Buna ziua tuturor; voiam sa va aduc la cunostinta ca 3 membri ai aceste comunitati au demarat un proiect, care consta in cladirea unui site web, de uploading.

Participantii la proiect sunt:

andreinick05; pr0totypE; projectx1.

Am postat acest topic in speranta ca va veti da cu parerea cu privire la proiect, sau poate ca veti dori sa va implicati sau sa ajutati.

Aici va puteti delecta cu niste ScreenShot-uri ale site-ului:

thumb_20.png

thumb_16.png

thumb_17.png

#Edit: Propunem un mic concurs, in care castigatorul primeste 3 luni cont premium la noi pe site; tot ce trebuie sa faceti e sa dati like; trei LIKE-uri vor fi selectate pt. premiu.

#Edit2:

Problema cu Paypal a fost rezolvata.

A fost adaugata limba romana

Edited by projectx1
Link to comment
Share on other sites

In viata mea nu am auzit de voi 3...

In fine, sa trecem la site:

1. De ce nu pot urca fisiere cu extensia ".exe" ?

2. De ce email-ul ce contine codul de activare, utilizatorul si parola merge in folderul "Spam"?

3. Daca incerc sa platesc cu PayPal un cont premium, PayPal imi spune "This feature is only available to Business and Premier Accounts.", de ce?

Si ar mai cateva chestii dar nu le mai insir :)

Link to comment
Share on other sites

Nu aveti limba romana.

Rewards

Nu vad pe acolo specificat Romania.

Pe prima pagina apare un buton Close (x) care bazaie la inceput. Il apas, da nu inchide nimic.

Rosul ala ar merge umpic mai inchis. Pe pagina principala ar fi misto sa puneti un logo original.

In rest e OK. Bafta cu el in continuare :).

http://www.filesrack.in/en/index.php?uploadmode=3%27;alert%28String.fromCharCode%2888,83,83%29%29//\%27;alert%28String.fromCharCode%2888,83,83%29%29//%22;alert%28String.fromCharCode%2888,83,83%29%29//\%22;alert%28String.fromCharCode%2888,83,83%29%29//--%3E%3C/SCRIPT%3E%22%3E%27%3E%3CSCRIPT%3Ealert%28String.fromCharCode%2888,83,83%29%29%3C/SCRIPT%3E

Edited by Sweby
Link to comment
Share on other sites

Cateva chestii de estetica:

-aveti header-ul acela albstru , e frumos dar nu mai vad nicaieri folisit acel albastru , nu se completeaza cu nimica. ( mai degraba renuntati la acel rosu apasator)

- footerul ar fi bine sa aiba background repeat pe x 100%, nu se potriveste cu bara de meniu asa pe jumatate cum e acuma

- un mic padding la textul din footer , e lipit de margine

- buton activ in bara , aveti doar normal si hover

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
Cine doreste sa se implice in acest proiect si sa aiba acces la baza de date, sa prezinte cunostintele sale si scopul mai jos, iar noi vom da verdictul final; Am avea nevoie de publicitate si un upgrade.

Postati mai jos doritorii de STAFF.

eu.

Am o idee geniala. Peste cateva luni o sa iasa si cascaval. Vb pe mess mai pe seara rst_expl0iter

http://www.filesrack.in/en/IPN/pp_gateway.php?plan_id=3-3&uid=7%22%3E%3CScript%3Ealert(/1/)%3C/script%3E

Link to comment
Share on other sites

Cateva chestii de estetica:

-aveti header-ul acela albstru , e frumos dar nu mai vad nicaieri folisit acel albastru , nu se completeaza cu nimica. ( mai degraba renuntati la acel rosu apasator)

- footerul ar fi bine sa aiba background repeat pe x 100%, nu se potriveste cu bara de meniu asa pe jumatate cum e acuma

- un mic padding la textul din footer , e lipit de margine

- buton activ in bara , aveti doar normal si hover

1) Limba romana este pe drum. Ajunge in vreo 2 zile.

2) In curand (Rewards)

3) Acolo vor aparea reclame)

4) Ai dreptate. BTW, cautam pe cineva care se pricepe in PHOTOSHOP!

Multumesc de feedback si de incurajari :)

Link to comment
Share on other sites

1) Limba romana este pe drum. Ajunge in vreo 2 zile.

2) In curand (Rewards)

3) Acolo vor aparea reclame)

4) Ai dreptate. BTW, cautam pe cineva care se pricepe in PHOTOSHOP!

Multumesc de feedback si de incurajari :)

Cu hostul care il aveti sigur nu o sa scoati nici macar 10 centi

Link to comment
Share on other sites

In viata mea nu am auzit de voi 3...

In fine, sa trecem la site:

1. De ce nu pot urca fisiere cu extensia ".exe" ?

2. De ce email-ul ce contine codul de activare, utilizatorul si parola merge in folderul "Spam"?

3. Daca incerc sa platesc cu PayPal un cont premium, PayPal imi spune "This feature is only available to Business and Premier Accounts.", de ce?

Si ar mai cateva chestii dar nu le mai insir :)

Inca nu am aparut la stiri :P

1) Deoarece este interzisa. nu intreba de ce daca nu te consideri noob.

2) Se va rezolva in curand

3) Rezolvat

Insira, pe noi ne ajuta :)

Stima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...