Jump to content
scorpy0n

Userul blade4ever - Tepar

Recommended Posts

Am cumparat de la blade4ever un cont de adsense din topicul https://rstcenter.com/forum/41473-google-adsense-activare.rst

I-am dat 5 euro inainte, si a zis ca in 3 zile imi da contul. Dupa vreo 3-4 zile a spus ca nu-i mai merge metoda si ca imi returneaza banii. Prima saptamana tot se facea ca uita cand vorbeam cu el pe mess. A doua saptamana cred ca mi-a dat ignore, ca nu l-am mai vazut online. Mai nou, n-are bunul simt nici sa raspunda la PM-uri aici pe forum. Si asa au trecut mai bine de 3 saptamani.

I-am propus sa-mi vanda altceva de banii aia daca chiar nu are in paypal, dar fara rezultat.

zv8zn7.jpg

singura imagine de pe mess, arhiva din pacate nu o am salvata.

nwzyvm.jpg

si ultimul PM de la el:

23h6n0m.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Pentru 5 euro nici nu ma chinuiam sa postez, dar tinand cont ca daca fura de la tine 5 euro, de la x, de la y, de la z ajunge sa faca 1k pe saptamana merita sa fie sa fie pedepsit :)

Link to comment
Share on other sites

@verme nu mai posta daca nu intelegi rolul acestui topic. Din cate vezi n-am amenintat pe nimeni pentru aia 5 euro. Daca luam ceva de la el de 50 de euro ce te face sa crezi ca nu luam teapa? sau alt user care cumpara de la el? Dupa mintea ta, trebuia sa nu postez, sa cumpere si altii de la el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...