Jump to content
Danny

RST

Recommended Posts

Sincer ... eu nu inteleg ceva .. kwerln a lasat RST si acu voi sunteti "sefii" ? Si eu cred ca era mai frumos inainte RST cand era cu "hackereala" .. ma rog, zicetii cum vreti .. nu era tocmai hackereala. Asta il facea unic ... asa sunt multe forumuri care sunt "legale" si vorbesc de windows vista si alte rahaturi. parere mea ...

Link to comment
Share on other sites

alexcargo a scris:

ma bucur ca a revenit RST :)

baieti o idee ar fi daca un user isi poate face un blog aici

e doar o idee

De ce ? Doar pentru subdomeniu ? ca vine Nume.RSTZONE.NET ?

Cumpara host si domeniu . Sau si mai simplu foloseste un freehosting si cauta un dns dupa placul tau .

Link to comment
Share on other sites

Ummm, Welcome back! Stiu ca a fost un efort destul de mare din partea adminilor sa ridice saitu asta sus si parerea mea e faptul cum arata are mica importanta, conteaza continutul!

Oricum ma bucur ca a devenit "Ethical Hacking" si ca a disparut lamereala din 'Club Show OFF" sau cum era. Insa ideea e aceeasi faceti ce faceati si inainte doar ca nu va mai laudati ca aveti # pe 'x.y.z.w.edu', insa diferenta dintre "Hacking" si "Etical Hacking" e intr-un fel ca diferenta dintre mastubare si mersul la prostituate... rezultatul e acelasi doar ca unul este legal celalalt nu :).

A si inca ceva...daca se poate nu mai cereti "root" pentru ca nu stiu cati sunt dispusi sa va dea doar pentru faptul ca 'nu aveti cu ce scana'...

Well, e ora 7 dimineata ma apuc sa postez si eu putin pana nu ma ia somnul

PS:Sper sa nu-mi fac dusmani cu acest post :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...