Jump to content
winner69

Ajutor FileIce

Recommended Posts

Am incercat pana acum de 4 ori sa-mi fac cont pe fileice. De 3 ori mi-au respins cererea si 1 data nu mi-a venit deloc raspunsul(toate cererile au fost facute pe emailuri diferite). Am inteles ca FileIce ar fi mai bun decat Sharecash, asa ca incerc si asta (pe rahatul asta de Sharecash ma chinui de ceva vreme si nu reusesc sa-i dau de cap). Daca ma poate ajuta cineva cu registerul la FileIce as fi recunoscator :X

Link to comment
Share on other sites

Din ce stiu eu nu au survey-uri gratis precum sharecash, deci nu prea cred ca este mai bun!

Nu inteleg ce vrei sa spui prin survey gratis. Stiu ca platesc mai bine(de aici si inregistrarea dificila la ei). Am inteles ca faptul ca ai un site te ajuta foarte mult, al meu e inchis din cauza ca nu am platit host-ul, iar bani de host nu am (deci ma invart intr-un cerc vicios in care singura scapare e sa fac niste banuti).

Link to comment
Share on other sites

Eu am avut cont la ei dar mi la-u banat pentru inactivitate. Mi-l aprobasera din prima dar acolo ai nevoie de trafic US ca sa faci ceva si eu nu prea reuseam sa aduc trafic US asa ca mi-am bagat cartofii in ei si nu m-a mai interesat.

Daca vrei cont la ei incearca sa fii sincer si sa spui exact ce vei face (sau minte-i frumos), dar sa nu scrii 2-3 propozitii ca nu ai nicio sansa, descrie in detaliu metoda ta de a le aduce trafic si de a face bani. Pe 1 download US primesti in medie $1, deci e ceva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...