Jump to content
flux

Statistici Fotbal - pentru pariuri

Recommended Posts

Ma gandeam ca demult nu am oferit ceva pe RST, asa ca am cautat in arhiva si am scos ceva random.

A fost o perioada (anul trecut) cand am cautat o solutie de a castiga la pariuri, o solutie matematica bazata pe statistica.

Si cum nu fac altceva decat sa scriu cod toata ziua, asta am facut si pentru pariuri.

Am dezvoltat 4 script-uri (din ce in ce mai relevante) care m-au ajutat sa ma enervez si dupa vreo 10 bilete in care mi-au iesit 12/13, 9/10, 15/18 meciuri etc m-am lasat.

Va las si pe voi sa va jucati.

Ultima versiune are intr-adevar un potential, nu stiu cat veti putea intelege din celelalte.

Nu ofer explicatii pentru folosire or other shit, eu vi le ofer, e provocarea voastra sa intelegi ce se intampla acolo.

V1: Win - baietii destepti

V2: WIN

V3: known. Statistics.

V4: http://0-day.me/sport/4

Link to comment
Share on other sites

meltenica noastra da cu statistica de pamant.

EDIT : frumos tare design-ul la V3 (known).

mersi, atunci inca aveam timp de design.

la V3, la pagina de meciuri, daca faci click pe ora meciului il ridica in capul listei si il coloreaza albastru sa poti urmari usor :D

Link to comment
Share on other sites

La primul site de acolo am incercat un meci simplu : Real Madrid - Barcelona

Raspuns site: Nu am gasit. :)

Pentru ca nu joaca azi Real Madrid - Barcelona. Cauta un meci care se joaca azi si o sa vezi ca merge.

Multumesc pentru script-uri flux. Daca sti si putin fotbal poti face un profit considerabil.

Edited by Coco93
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...