Jump to content
dxbut

Alexandru Paul tepar

Recommended Posts

Guest Kovalski

?!?!??? 17 lei? pfff... zi-mi ma numele tau si adresa, ca iti trimit eu 50 de euro numai sa dispari de aici!

promit ca iti trimit 50 de euro Western Union daca dispari de pe RST!

Link to comment
Share on other sites

Voi astia care vreti bani sa plecati, aveti vreun pic de respect de sine? Meritati ban pentru ca sunteti niste suckeri si va tirati ca mustele cand sunt ude pentru niste bani.

Va e frica de voi insiva? - voi nici macar nu va cunoasteti indeajuns de mult dar sa va mai si fie frica

Sper sa fie ultimul offtopic pe care il fac

Cat despre Alex Teparul, sunt multi care dau tepe(5$-10$) si isi fac cont nou, poate e unul din aia...

Link to comment
Share on other sites

Ce stiti voi care este valoarea banului... cat de greu se fac in zilele noastre chiar si 17 lei, legal nu ca majoritatea dintre voi care apeleaza la metode neortodoxe.

Nokia94 , esti un incult,raspunzi la thread de dragul numarului de postari.

Treceti de la un subiect la altul pe baza unei minciuni, sau unei aberatii.

Rog un administrator sa il ajute pe acest user care a pierdut banii prin aceasta "Tranzictie", prin pedepsirea acestui "infractor".

Link to comment
Share on other sites

Nu v-ati saturat de voi?

Terminati odata cu offtopicul, vreti sa faceti glume bune dar mai mult e spam....

thread-ul este la offtopic, m-am saturat de putoi ca tine care sufera de sefie, se umfla orezu in tine de parca tu

ai modera forumu asta.. urasc oameni astea ca tine cu capu-n pc toata ziua si critica pe uni pe alti fara sa aiva

habar cine este persoana aia sau care e treaba acolo vorbesti sa nu adormi.. fac pariu ca nici nu ai habar din ce parte rasare soarele .. iar moderatotri care chiar vor sa schimbe ceva pe forumul asta singura solutie este sa dea ban in masa ca nu se mai poate asa fiecare face aicia ce-l taie capu.

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg cum ai putut sa ai incredere sa trimiti bani unei persoane pe care nu ai cum sa o verifici

off:

thread-ul este la offtopic, m-am saturat de putoi ca tine care sufera de sefie, se umfla orezu in tine de parca tu

ai modera forumu asta.. urasc oameni astea ca tine cu capu-n pc toata ziua si critica pe uni pe alti fara sa aiva

habar cine este persoana aia sau care e treaba acolo vorbesti sa nu adormi.. fac pariu ca nici nu ai habar din ce parte rasare soarele .. iar moderatotri care chiar vor sa schimbe ceva pe forumul asta singura solutie este sa dea ban in masa ca nu se mai poate asa fiecare face aicia ce-l taie capu.

de ce te-ai saturat ma tu la 1 post...daca nu observi, are de 386 ori mai multe posturi ca tine si a intrat cu o luna dupa pe forum

Edited by for16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...