Jump to content
begood

Ce celulare folositi ? [2012]

Recommended Posts

Poate intrebarea ar suna mai bine asa : Ce ati face majoritatea daca dintro data nu ar mai exista celulare si facebook?

Ce nu ati putea face?

1.Po?t?: mesaje scrise pe hârtie (majoritatea nu stiu sa scrie si chiar daca unii stiu sa scrie probabil destinatarul nu stie sa citeasca)

2.P?s?ri: Mesajele sunt scrise pe hârtie ?i legate de porumbei (nu cred ca mai vad pasari domestice in grad sa faca asa ceva ,s-au speriat toate de cand am evoluat )

3.Mesageri: Mesajele comunicate prin intermediul mesagerilor care merg pe jos (Multi nu mai reusesc sa mearga multi km pe jos din cauza (tutun,droguri,obezitate,alcool)

4.Foc : exemplu: Daca la apusul soarelui cand te uiti spre Sud si vezi focul aprins inseamna ca ne vedem , daca nu vezi nimic inseamna ca nu vin (Dar daca nu existra Google sa arate unde este Sud ce se poate face?)

Maine poata sa dispara telefonul fara nici o problema , voi fi cel mai fericit dar cati din voi nu vor intra intro stare de shock ?Nu raspundeti, ganditi-va doar asa putin iar dupa ce nu mai aveti telefon presupuneti ca dispare si facebook doar o data si o data serverurile din tot globul asta vor merge in crash si probabil oamenii nu vor fi in grad sa le aduca Up .

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...