Jump to content
hellguy

[Cumpar] script tricouri online ofer 200 lei

Recommended Posts

Ofer 200 lei pentru un script de genul Craftshirt, Online T-Shirt Design Tool

In principal vreau ca utilizatorul sa isi poata urca imaginea de pe pc si sa fie redimensionata automat, sa aiba cos de cumparaturi si sa aiba zona de administrare.

Ganditi-va ca unii muncesc 3 zile pentru 2oo lei, deci mie nu mi se pare deloc o suma mica

Utilizatorii din centrul tarii au prioritate (detalii pe pm)

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie neaparat facut.

Eu ma mutumesc si cu ceva de genul asta, dar cu niste imbunatatiri la design

Deci eu CRED ca voi, cei care stati toate ziua la pc va este mai usor sa gasiti un script nulled decat imi este mie.

Mai ales ca google nu ma prea ajuta.

P.s. Am cautat 3 ore(+ instalat alte kkri de scripturi) pana am gasit ala de pe dgt.

Link to comment
Share on other sites

Prietene. Tu esti exact ca angajatorul ala care nu va avea niciodata prosperitate in afacerea lui de cacat fiindca este prea chitros sa investeasca, la care daca te duci sa te angajezi iti zice: "Daca aici in tara o femeie care lucreaza la o fabrica de pantofi castiga 400 lei pe luna, Tu cu un salariu de 900 de lei castigi cu mult mai mult. Deci ar trebui sa fii multumit".

Moment in care te ridici si spui: Mai bine o puneti pe femeia care face pantofi sa va scrie programele. Economisiti si 500 lei in felul asta.

O replica diferita nu-ti pot da nici tie. Unii muncesc 3 zile pt 200 de lei, dar depinde ce fac. Ca daca ma pui si pe mine sa-ti triez boabele negre de fasole de cele albe. 200 de lei pe 3 zile mi se pare chiar foarte bine.

Edited by crs12decoder
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...