Jump to content
bugboy

Traffic Exchange website-Facebook Likes, YouTube Views, Website Traffic, Google Plus

Recommended Posts

TRAFFIC EXCHANGE WEBSITE

Like-uri pe Facebook, Trafic pe site, Vizite pe YouTube, Followeri pe Twitter, Plus-uri pe Google

Site-ul este la inceput avem nevoie de utilizatori pentru a va oferi cat mai mult trafic posibil GRATIS!

LINK: --> GiveMeHits

Va multumesc anticipat si sper sa ne ajutati sa facem o comunitate!

Link to comment
Share on other sites

Sincer sa fiu profit nu prea este momentan pentru ca site-ul este la inceput, sper sa devina o comunitate si cand vor exista mai multi utilizatori sa existe si un profit. Scopul meu nu este sa fac un profit din asa ceva, scopul este sa ofer servicii de acest gen in mod gratuit.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
Sincer sa fiu profit nu prea este momentan pentru ca site-ul este la inceput, sper sa devina o comunitate si cand vor exista mai multi utilizatori sa existe si un profit. Scopul meu nu este sa fac un profit din asa ceva, scopul este sa ofer servicii de acest gen in mod gratuit.

:))) Cine ar oferi servicii de genul asta gratuit la noi in Romania?:))) Pana la urma este de munca... Cu oleaca de minte ai putea scoate ceva banuti :P

Link to comment
Share on other sites

:))) Cine ar oferi servicii de genul asta gratuit la noi in Romania?:))) Pana la urma este de munca... Cu oleaca de minte ai putea scoate ceva banuti :P

Eu unul as fi dispus sa ofer si gratuit, cel putin pana cand voi aduna ceva utilizatori dupa acea o sa vad, ma voi muta si pe un domeniu .ro sau .com, dar trebuie sa vad intai cum evolueaza.

Link to comment
Share on other sites

Vezi sa nu, in momentul acesta (20:24 / 20-08-2012) am accesat domeniul .tk si nu a facut redirect.

Incearca un 301 din cPanel.

Domeniul.tk nu mai este hostat, din panoul de control de la dot.tk am facut setari pentru a redirectiona catre domeniul .net

Se poate totusi utiliza site-ul si de pe domeniul .tk

Ms ca mi-ai atras atentia, voi incera sa remediez problema

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...