Jump to content
firewind

A aparut parfumul cu miros de "produs Apple nou-nout"

Recommended Posts

cand vor scoate cu miros de kakat (ceea ce reprezinta apple pentru mine) voi cumpara unul.

Cacat cacat, da arata si mie un laptop sau o coaje de desktop cu windows sa mearga cum merge un MAC. Sa nu mai zic de design, aluminiu ... totul facut ca la carte.

Sau e de cacat ca nu gasesti macbook air cu 1000 de ron ca la acer ? =))

Link to comment
Share on other sites

Cacat cacat, da arata si mie un laptop sau o coaje de desktop cu windows sa mearga cum merge un MAC. Sa nu mai zic de design, aluminiu ... totul facut ca la carte.

Sau e de cacat ca nu gasesti macbook air cu 1000 de ron ca la acer ? =))

Ia vezi aici. Într-adev?r, nu are designul unui MAC, dar arat? bine ?i î?i face ?i treaba. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Apple face lucrurile cu simt de raspundere, am coleg care a lucrat la apple inginer, si credeti-ma ca e foarte migalos si incearca sa faca orice lucru perfect.

om care sa lucreze cu mai mult simt de raspundere ca asta eu nu am vazut, si zicea ca de la apple sa obisnuit sa faca lucrurile perfecte.

da in legatura cu parfumul.. mi se pare o cretinitate de proportii astronomice, mai ales cu miros de sosete umede..

Link to comment
Share on other sites

Cine-i, ma, gloata de oi? In primul rand produsele apple sunt overpriced si gata. Si eu daca as avea hardware/software de care stiu ca depind atatia oameni v-as scoroji de bani pe toti. Pe langa asta, politica apple (si legat de appmarket sau cum sloboz se cheama), si legat de orice alt cacat pe care ar trebui sa-l primesti moca, e de cacat. Pe langa asta, la apple nu-i adaugi coolere si-i modifici jumpere si componente cum vrea pula ta, da daca afla jobs se-ntoarce in mormant de ciuda ca te descurci singur si nu esti la cheremu lor.

LE: Totusi, e bun pentru neveste proaste care stiu sa faca doar copii si mancare si au nevoie de cineva sa le tina de sub pizda cand fac orice la calculator, fiindca au servicii care se pisa de sus pe restu. Da daca esti capabil sa bagi o mufa mascul intr-o mufa femela si sa pui niste pasta termoconductoare, nici cu pc-urile n-ai probleme.

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...