Jump to content
Ciresel21

[TEPAR] - Nick: kidu18 Id: rootuser68

Recommended Posts

Omu vrea banii LR inainte, dupa care ati da la muie.

Are 5 posturi, nu vrea sa ati arate scanneru in functiune, nu sti in ce limbaj este scris si care ii este randamentul dar mentioneaza ca e mega bun, si mai are si un limbaj de copil daramat. Nu mai zic de a sti daca o mai avea macar un scanner.

Cica nu e scanner de pe net ! O fi el mare programator sau a cumprat un mega exploit ori bruteforce pentru smtp-uri/rdp-uri si eu nu stiam.

Ma rog, alti doi poponari aici la post(nu mi-a luat mult sa ma uit la last post si la voi).

Daca din conversatia aceea nu ati inteles nimic, problema voastra.

Eu am postat o conversatie cat se poate de penibila intre mine si minunatul "vanzator", ca tepar nu-l numiti, la care ii tineti aparearea ?!

P.S: Aici e greseala mea. Postez asa ceva, cand pot sa va las in voia sortii, sa va luati tepe !

Ultimu post din acest topic.

Minunatul Vanzator are ban. Tare corect si serios e nu ? Cu 5 posturi ale lui si cu ban luat.

Einstein va numesc, atotstiutori. Le stiti voi pe toate dar nu sunteti in stare sa deosebiti un limbaj de ratat sau un tepar de cineva corect.

Bye

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

hKr, el o fi cum o fi dar nici cu tine nu mi-e ru?ine.

Na ip-ul meu 141.85.0.122. Ce faci cu el? Te stergi cu el la cur.

Pe aceea?i logic?, totti93 vinde scriptul WhoTheFuckIs ?i evident c? cere banii in avans, al dr#@u ?epar..

Daca ai fi citit conversatia postata mai sus poate ca de 2 ori, ai fi inteles ca l-am rugat sa puna scanneru in functiune, sa vad ca are randament si apoi platesc. Dar atata timp cat un pustulache cu 5 posturi are ban pe forum si vinde ceva ce nu vrea a dovedi sa aiba, de ce sa platesc o teapa ?

In plus de ce compari totty cu un Banat cu limbaj de rahat ?

+ca totty daca ii ceri sa-ti dovedeasca ca are script-ul cerut in cazul tau "WhoTheFuckIs" atunci el til arata fiinca il are si doreste sa-l vanda, poate il poti testa si daca esti multumit cumpara.

Bun, ia tu un scanner de care nu sti absolut nimica de la un user ne mai vazut pe forum cu posturi banale, de la pretenu de-i luati apararea "rootuser68", si apoi mil dati/vindeti si mie daca il cumparati.;))

iar in legatura cu ip-ul tau, nu ti l-am cerut si asta e un adaos de la tine ca sa creem vreun conflict, sa discutam pe niste subiecte banale, lipsite de sens si continut, altfel nu-mi explic !

In fine. A fost postat, a fost banat, aveti si o conversatie din care se intelege tot, n-am luat teapa, am incercat preveni asta pentru altii, acum sa inchiem subiectul acesta.

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...