Jump to content
bt.ionut

Cum mai faceti bani ?!

Recommended Posts

Ce stiti sa faceti ca sa fiti platiti? Cat valoreaza ceea ce stiti sa faceti?Rezultatul si raspunsul intrebaritor vine rasplatiti dupa merit.Eu zic sa continuati cu click-uri pana dati in Carpal Tunnel Syndrome de la lacomie.(E destul de grav sindromul si necesita intervent chirurgic) poate cu banii pe care ii veti face o sa va permiteti sa va platiti interventul.

Link to comment
Share on other sites

Cum mai faceti bani pe net ?! Acum cu SOPA/PIPA, plm majoritatea site-uri ptu s-au inchis, stiti ceva bun care sa plateasca ?

Uite ca mia venit si o idee ca sa faci mai multi bani:

By selling your soul to the devil on RST Market

Din cate vad nu ar trebui sa incalce regulile de la Market

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

@ bcman din toata experenta mea care o am cu ptu, cred ca se castiga mult mai bine din ptu fata de developer. -> Doar parerea mea.

@Ndever Ma ocup de CPC.

@pyth0n3 haha :))

Dar daca se aproba ACTA sau orice alta lege ptu-ul nu o sa te mai ajute cu nimic + ca sunt sigur ca nu pui materiale fara copyright la download.Ca developer muncesti mai mult,dar si rezultatele sunt pe masura.

Daca vrei sa muncesti cu adevarat si nu sa urci 3 fisiere pe net si sa te rogi ca lumea sa ti le downloadezi incearca freelancer.com.Eu castig destul de bine ca freelancer desi nu sunt expert in modelarea 3d (Autocad).

Link to comment
Share on other sites

Off:

By selling your soul to the devil on RST Market

Nu se vinde nimic pe RST , nici macar suflete .

On: Bani de seminte si paine faci muncind , bani adevarati faci furand . Puteti sa ma contraziceti cat vreti , am experienta din 1996 in "facut bani " in toate domeniile . Am incercat in toate felurile posibile si imposibile . Concluzia mea dupa toti acesti ani este : bani in adevaratul sens al cuvantului si al cantitatii o sa faci numai si numai furand .

Sistemul in general ,fie ca e online sau in viata reala, este facut sa nu te lase sa castigi mai mult decat ai nevoie sa traiesti .Uneori nici atat .

Inca ceva foarte important : atata timp cat sistemul ramane neschimbat , sa nu va fie rusine sa furati .

Ps: cei care considera expresia "a fura" = "a da in cap pe strada" ii rog sa nu citeasca raspunsul meu pentru ca nu la asta ma refeream . Furatul e o arta si nu are legatura cu datul in cap sau cu bagat mana in buzunarul de la spate la coada la supermarket .E ceva mult mai complex .

Link to comment
Share on other sites

Off:

Nu se vinde nimic pe RST , nici macar suflete .

On: Bani de seminte si paine faci muncind , bani adevarati faci furand . Puteti sa ma contraziceti cat vreti , am experienta din 1996 in "facut bani " in toate domeniile . Am incercat in toate felurile posibile si imposibile . Concluzia mea dupa toti acesti ani este : bani in adevaratul sens al cuvantului si al cantitatii o sa faci numai si numai furand .

Sistemul in general ,fie ca e online sau in viata reala, este facut sa nu te lase sa castigi mai mult decat ai nevoie sa traiesti .Uneori nici atat .

Inca ceva foarte important : atata timp cat sistemul ramane neschimbat , sa nu va fie rusine sa furati .

Ps: cei care considera expresia "a fura" = "a da in cap pe strada" ii rog sa nu citeasca raspunsul meu pentru ca nu la asta ma refeream . Furatul e o arta si nu are legatura cu datul in cap sau cu bagat mana in buzunarul de la spate la coada la supermarket .E ceva mult mai complex .

sau poti sa dai la aviatie si sa faci bani adevarati muncind si dormind linistit ziua fara sa te streseze garda

Link to comment
Share on other sites

Cum a zis si daatdraqq, bani de inceput poti sa iti iei de la munca cu 200euro maxim pe luna. Vrei BMW-uri ? Mertzuri ? Femei ? Cluburi ? Atunci dute si invata cum sa faci bani gramada, sub orice forma, dar ramanand "scafandru". Si eu din experienta la fel recomand. Bazeaza-te pe tine si ce stii sa faci cel mai bine si Succes! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...