Jump to content
osyk

[VAND] Member Acces - Fileice Money Maker (10 bucati)

Recommended Posts

Salut tuturor,

In primul rand, doresc sa va spun de ce vand acest "member acces" si ce inseamna "el".

Deoarece munca in echipa este mult mai buna si mult mai sustinatoare pentru a face bani, m-am gandit sa creez o echipa pentru a lucra pe fileice.

In ce consta acest "member acces":

Acces la tutoriale si la indicatiile mele pentru a avea un profit maricel pe fileice.

Indicatii pas-cu-pas pentru a intelege cat mai bine mecanizmul de lucru.

Vom stabilii ore de conferinte pe yahoo messenger / skype si vom avea proiecte de lucru pentru a sporii castigurile.

Pret intrare:

Membru 1( 2$ ):

Membru 2( 4$ ):

Membru 3( 5$ ):

Membru 4( 5$ ):

Membru 5( 5$ ):

Membru 6( 5$ ):

Membru 7( 6$ ):

Membru 8( 7$ ):

Membru 9( 8$ ):

Membru 10( 8$ ):

Garantii:

Garantez ca in maxim 6 luni de la inceperea muncii veti avea un castig garantat lunar.

FAQ:

1.De ce doar in 6 luni?

Nu este un termen fix, conteaza nisa pe care va fixati si inspiratia pe care o aveti.Chiar din a doua zi puteti sa aveti 10$, sau poate chiar 100$.

2.Timp petrecut pe calculator?

Deoarece exista persoane care lucreaza foarte repede pe calculator, si altele care lucreaza mai incet, va fi nevoie de minim 2 ore de lucru / zi.

3.De ce cer taxa pentru a intra in echipa?

Aceasta taxa este pentru incurajare de a lucra zilnic si de a face totul sa mearga.

Taxa este una mica deoarece eu voi castiga un mic comision din castigurile voastre(5%), daca sunteti membru nou.

Mai multe detalii la intrebarile voastre, pe mess sau pe forum.

Va rog sa nu veniti cu OffTopic deoarece doresc sa creez o echipa serioasa.

ATENTIE: Plata se face doar prin Paypal, si fiecare membru care plateste trebuie sa posteze pe forum inscrierea in aceasta activitate.

Lista de asteptare:

1. hirosima

Y!M: ro_osyk69

Edited by osyk
Link to comment
Share on other sites

@Kotzu:

Nu vom downloada fisierele intre noi, vom face publicitate unde trebuie si cum trebuie, si vom urma toti pasii nencesari pentru atingerea scopului, adica de a castiga bani.

Doresti sa te inscrii si tu in aceasta echipa?

Link to comment
Share on other sites

nu m-am referit intre echipe la download :) stiu bine ce spui :). Crek ma inscriu :) te anuntz in cateva zile sa-mi vad ce fac cu D3 Collectors Edition k tre sa platesc comanda si alte prostii, daca imi raman nishte banutzi itzi dau 8$ ca nu e mult :), ash intra mai mult sa vad ce sistem avetzi :)

Link to comment
Share on other sites

Informatii:

Dupa data de 09.05.2012 nu mai accept inscrieri.

Din data de 15.05.2012 vom incepe treaba.

Edit:

Dupa postarea dovezilor a tuturor membrilor care se vor inscrie, taxa de inregistrare va fi fixa: 50$.(15.06.2012 - inscrierea nr 2)

Edit2:

"Cursurile" tin o luna pentru fiecare serie.

Edited by osyk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...