Jump to content
George767

Vând Invitaţii FileList.ro - 3 euro Orange

Recommended Posts

INVITA?II FILELIST.RO LA 3 EURO PE ORANGE

PENTRU CONTACT Y!M: send_time21

Nu este nici-o ?eap?, în?el?torie sau cum vre?i s?-i spune?i, ?inând cont c? invita?iile au fost distribuite gratuit, eu le dau la 3 euro pe Orange, to?i cei interesa?i serios, sunt ruga?i s? m? contacteze la ID de mai sus.

Pentru ce-i ce nu cred vreau s? le spun c? am mai dat invita?ii ?i anul trecut tot la 3 euro pe Orange când au fost distribuite în acela? fel, sunt un tip serios ?i nu umblu cu ?epe/în?el?torii.

Uita-?i aici ?i video-ul de pe YouTube V2:

FileList.ro Invita?ii - 3 euro pe Orange - NEW 2012 V2 - YouTube

Link to comment
Share on other sites

INVITA?II FILELIST.RO LA 3 EURO PE ORANGE

PENTRU CONTACT Y!M: send_time21

Nu este nici-o ?eap?, în?el?torie sau cum vre?i s?-i spune?i, ?inând cont c? invita?iile au fost distribuite gratuit, eu le dau la 3 euro pe Orange, to?i cei interesa?i serios, sunt ruga?i s? m? contacteze la ID de mai sus.

Pentru ce-i ce nu cred vreau s? le spun c? am mai dat invita?ii ?i anul trecut tot la 3 euro pe Orange când au fost distribuite în acela? fel, sunt un tip serios ?i nu umblu cu ?epe/în?el?torii.

Uita-?i aici ?i video-ul de pe YouTube V2:

FileList.ro Invita?ii - 3 euro pe Orange - NEW 2012 V2 - YouTube

Tinand cont ca au fost si sunt distribuite gratuit, te invitam sa ne sugi mandrinele cu 1 cent pe minut in weekend si sa nu mai ceri bani. Si vezi in pana mea ca iti bati joc de limba romana.

Care mai deschide threaduri cu invitatii filelist de vanzare are ban permanent. Toti baietii de aici dam gratuit la oricine consideram ca merita.

Ban permanent.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...