Jump to content
cein

PARKOUR FORUM

Recommended Posts

"4. Si tu esti dela cu "sa vezi ce fluud iti dau m.... ma..." ? Iti dau IP sa nu te chinui cu netstat nu de alta .."

Nu sunt dala ..srry nu ma numesc StreSs :D

in fine...daca te bagi cu mine in seama ... te bagi degeaba pentru ca nu iti voi da atentie ... deci nu e interzis :)

Oricum nu inteleg de ce te ataci atat .... chiar am facut rost de o poza cu tine in momentul de fata

avatar1218ic5.gif

nu ma numesc stress = nu sunt persoana ta , nu ma refeream la id =)))

lol :D:D

Link to comment
Share on other sites

vai , trebe sa imi schimb niku , ca se ia lumea de mine ca sunt StreSsAnT , hai nu ma faci si Gay ? Apropo vad ca tot imi dai atentie la posturi si imi raspunzi .

Sti ce am invatat de la Kw3 ? Cred ca e cel mai important lucru in lumea "Noastra" : SA IGNOR PROSTI !

Ceules , nu am chef sa fac posturi , numai ca sa par ( Mai Sus decat alti ) .

p.S: "Nu conteaza posturile , conteaza ceea ce sti "

Link to comment
Share on other sites

StreSs a scris:
avkhackteam a scris:
StreSs a scris:

@avkhackteam , daca ai 200 de posturi sau cate ai , tu esti mai smeker si te iei de Sharky ? ia iate si de mine ca am 70 de posturi si sun mai mic ca tine . Taci draq din gura .

Ce te doare pe tine de ce zice Sharky stai in banca ta si nu te mai lega de el ca nu esti nici VIP ca sa poti comenta la el , in plus e OFFTOPIC aici , Sharky e demult pe forum , dar nu a postat pana acum si doar citea ca sa invete .

Asea ca relax .

eu incercam sa scot in evidenta faptul ca abia a venit pe forum si critica lumea ;) si mai bine taci u dreaq din gura ca si asa ai vb in loc sa taci :) si ..pls incearca sa nu te mai bagi in seama cu mn .

1.Si daca abia a venit pe forum si critica lumea , CE ? Nu e treaba ta e treaba lui kw3 si sysgh0st . DA ?

2. Daca ma bag cu tine in seama ce se intampla ? E interzis ? :lol:

3. Nu deschide sibiectul in alte categori unde nu isi are rost .

4. Si tu esti dela cu "sa vezi ce fluud iti dau m.... ma..." ? Iti dau IP sa nu te chinui cu netstat nu de alta ..

"fluud" ? :))=)) Prima data te rog invata sa scrii si dupa acea mai posteaza pe aici.

Link to comment
Share on other sites

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

ce prost esti baaaaa =)) mai invata putin si apoi vorbesti cu mine =))))))))))))))))))))))))))

""fluud" ? smiley) =)) Prima data te rog invata sa scrii si dupa acea mai posteaza pe aici " crezi ca nu stiu ca se scrie flood =))))))))

Doamneeee cu ce prosti am imprant in UE =))))))) te bagasi si tu in seama sa mai faci un post =)))))

Link to comment
Share on other sites

Rationamentul lipseste cu desavarsire ! Nu vad de ce va luati asa de tare de Cein, in primul rand este cat de cat de stimat, ca incearca sa administreze un forum. E la inceput si el , si normal ca se mai inspira si el, de la altii care stiu! Stati flex, ca nu va fura nici vizitatorii si nici nu intentioneaza sa faca o clona ca siteului vostru!. Punct si de la capat (enter)!

Felicitatil ca poate altii la varsta lui nu faceati asta (e clasa a 6-a sau a catea :D ). Din partea mea Succes !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...