Jump to content
sec.

Clasicul "Salut"

Recommended Posts

Aceea?i introducere clasic? a întregului popor "V? salut pe to?i".

M? numesc Andrei(c? doar nu sunt strigat dup? CNP) locuiesc în Timi?oara ?i am 17 ani.De RST ?i de alte comunit??i bazate pe acela?i profil am auzit cam prin 2005-2006 fiind ceva nou pentru mine am început s? m? interesez.Am continuat s? frecventez acest forum cu pauze de cam 1 an.Am aflat destul de multe lucruri interesante care mi-au fost de ajutor ?i pân? la urm? de ce s? nu îmi fac cont.La început nu cred c? v? voi putea fi de ajutor,dar voi încerca s? aduc ?i eu ceva în ajutor comunit??ii.

Cam acesta a fost mesajul meu de introducere,sper s? m? în?eleg bine cu majoritatea userilor(c? nu te po?i în?elege chiar cu toat? lumea...) ?i toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit!

sper ca stii sa vorbesti si sa taci cand este cazul.

S? tac ?tiu de minune.Când vine vorba de a îmi da cu p?rerea, p?i mai întâi trebuie s? cunosc eu ca s? dau sfaturi altcuiva...

Edited by sec.
Link to comment
Share on other sites

Lol. Deobicei nu sunt la curent cu topic-ul al noilor veniti, pentru ca mare lucru nu vad, decat post-uri cat de penibile posibile.

Ca de exemplu in cazul acestui topic, se pare ca se afla numa baietasi ce se cred superiori unu fata de celalant, care mai de care cu texte cat se poate de banale.

Omu doar s-a repzentat, nu a dat in cap, nu vad nimic "ironic" in tot ce a spus iar de a ajunge sa spui ca este "a tot-stiutor" la avea "atitiudine de Zeu" deja e prea mult, sa nu mai zic de "diacritici", daca scriu si eu asa, baietilor de pe rst nu le place, ca ma crede apoi prea inteligent, deci lol.

Omu doar s-a prezentat si-l luati deja cu cacaturi dastea. Dar ce sa zic...sunteti deja invatati, asa e atitudinea pe aici de cocalari.

Bafta sec.

Comportamentul til formezi in timp ce vei citi forumul, vei vedea tare multe minunatii in topicuri, care mai de care, bineinteles majoritatea sunt doar offtopic, conflicte,injurii,jigniri si unele pline de amuzament din cauza asta. Atunci vei sti care ati va fi si tie atitudinea si cum sa aborzi tipuri dinacestea de banalitati, lipsite de sens si continut.

Observi doar cum ai fost primit.

Noroc.

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

@hKr&Lozls: sincer sa fiu, ma doare fix in pula de parerile/spusele voastre, eu i-am dat un sfat pe baza impresiei pe care mi-a facut-o, si el mi-a si multumit pentru el, si i-am explicat si lui ca l-am dat doar pentru ca asa mi-a lasat impresia.

Si, zic eu, este un sfat bun pentru oricine, in ziua de azi tineretul considerandu-se buricul pamantului, a tot-cunoscator si cu dreptul de a face ce vrea, si eu fac parte din el, si eu uneori ma consider prea destept pentru resul omenirii, dar incerc sa-mi schimb comportamnetul, vazand ca in societatea in care traiesc nu este tolerat si poti intra foarte usor in cacat.

P.S.: Lozls, daca tot spui ca am 3 la romana, spune-mi macar ce am gresit, sa stiu sa imi corectez greselile.

MODIFICARE: Da, greseala mea, atunci Lozls, spune-mi unde am gresit.

MODIFICARE2: hKr, nu nu mi-se pare normal sa discutam asa ceva aici, dar tu si Lozls ati inceput, eu i-am dat un sfat si voi v-ati bagat in seama, daca nu voiai sa fie aceste discutii aici nu scriai ceea ce ai scris.

MODIFICARE3: Lozls, mai baiatule, unde m-am luat eu ca scrie el cu diacritice? eu i-am dat doar UN SFAT, si nu am zis nimic cum ca ar fi "zeu" uita-te din nou pe prima pagina si analizeaza de 10 ori ce s-a spus.

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Ca te doare-n pula sau nu de parerile altora, n-ai cum sa nu-mi dai dreptate, atitudinea voastra e jalnica.

Ti se pare ceva normal ca, intr-un topic de prezentare cel putin in acesta care pare foarte OK, sa se afle posturi de genul, care se regasesc aici ?

Lozis ti-a spus ca ai 3 la romana iar eu acum, ochelari. (asta ca sa ma acomodez si eu la randul meu cu atitudinea voastra, cel putin in acest topic.)

P.S: Nu e asa ca ti se pare o atitudine de cacat, cand ti-am raspuns la intrebare ironic, ca-ti trebuie ochelari ? Ati zic eu, "nu ti se pare ok, pentru ca esti tu pus in situatie", dar incerca sa te pui si in situatia altora, precum a lui "sec.".

Cand puteam sa-ti raspund frumos, "N-ai fost atent ! Nu eu ti-am scris ca ai 3 la romana".

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

P.S.: Lozls, daca tot spui ca am 3 la romana, spune-mi macar ce am gresit, sa stiu sa imi corectez greselile.

Nu ai gresit cu nimic doar ca nu te lua de om ca scrie cu diacritice si alea, daca lui ii place sa scrie române?te.

Si cred ca la faza cu "zeu" te referi la asta

Aceea?i introducere clasic? a întregului popor "V? salut pe to?i".

M? numesc Andrei(c? doar nu sunt strigat dup? CNP)

Edited by Lozls
Link to comment
Share on other sites

Nu m? deranjeaz? p?rerile lor chiar le iau un serios,numai c? nu este tocmai corect s? judeci direct o persoan? numai din postul de prezentare.A da,în leg?tur? cu începutul postului, nu am vrut s? m? dau zeu, ci doar am vrut s? fie ceva diferit.

Link to comment
Share on other sites

Rahat...A scris omul 2 cuvinte si gata restul "desteptilor" se simt ofensati, da lasai ba omu in pace s-a prezentat si atat nu va mai dati voi cu parerea sa mai adunati si voi niste posturi.

Fiecare vorbeste si tace cand vrea si daca nu o face o face pe contul lui isi ia ban si cu asta basta, nu mai sariti voi cu sfaturi de 2 lei.

Haidi pa!

Link to comment
Share on other sites

Sal'tare, iti dau un sfat, lasa atitudinea asta ironica si de a tot-stiutor, nu te va ajuta :)

Da, chiar a?a, ia nu mai folosi diacritice ?i chestii subliminale c? pari de?tept ?i, uite, lumii nu-i place asta. O s? încerc ?i eu s? nu mai par a?a doct pentru a nu sup?ra pe nimeni. :(

Cum a zis si bogdan, lasa atitudinea de zeu, ca pariez ca nu esti!

Sunteti in echipa?

Link to comment
Share on other sites

@Lozls: ?tii, uneori oamenii folosesc ironia, dar s? o l?s?m a?a - tu probabil e?ti în echip? cu Sheldon. bine, diferen?a ar fi c? ?la, aparent, e science man.

Cum ziceam, flame ca de obicei, iar când pun o întrebare tehnic? sau mai complicat? nici m?car nu primesc mai multe informa?ii decât a? da eu. i'm out from this topic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...