Jump to content
skyllet

Parola retea wireless

Recommended Posts

pai si ma ajuta cineva cu vreun program sau ceva? :)

Placa ta wifi suporta injectarea de pachete?Ce chipset are?

Ai unitate cd/dvd, si stii sa bootezi de pe ea?

Reteaua wireless cu "3 liniute semnal" ce fel de criptare foloseste?

Da mai multe detalii, si te ajutam cu un program ceva.

Link to comment
Share on other sites

"Zi-mi MAC-ul acelei retele si poate te ajut eu (nu promit nimic). "

nu inteleg. te referi la capturarea de pachete? wps te ajuta dar ce faci cu criptarea din WEP?

fii mai specific te rog. Multzumesc

Salutare si "succesuri" :)

Link to comment
Share on other sites

deci pana la urma cine vrea sa ma ajute drakness20@yahoo.com sau skype: reddogs241

dau cva daca e...

skyllet nu te atac sau te iau la misto dar cu ce sa te ajute,sau cine sa te ajuta chiar daca iti explica cineva tot nu incelegi pentru ca asa cred multi ca tine, intram pe un forum hack si rezolv treaba in privinta ce caut sau cu ce problema am, nu are rost sa ma zbat sa invat

prima data pune mina si te documenteaza despre wireless cu functioneaza pe urma ai pe youtube o gramada de video tutorial cum spargi o cheie wireless depinde de tip

Edited by neox
Link to comment
Share on other sites

Pentru pustanii astia mici pare o mare arta sa spargi o parola,dar eu va asigur ca este mai simplu decit sa instalezi windows,dar bineinteles trebuie un pic de munca pina inveti.

Aveti aici pe forum doua topicuri puse chiar de mine,unul cum sa scoti wep si altul wpa.Din pacate pentru unii ,,programul" cu care lucrez eu este o distributie linux spaniola,dar are si engleza doar ca mai putin.

Daca cineva care vrea sa invete ar sta macar 1 ora sa citeasca cu atentie,si bineinteles sa si testeze in acelasi timp,ar deveni expert in crackuit parole,dar mde,toata lumea vrea next...next,si uite parola.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...