Jump to content
madax12345

XCode Exploit - Vulnerable & WebShell Scanner

Recommended Posts

Pai normal ca asta este altceva, cum plm sa scanezi o arhiva parolata si sa mai si arati ca nu este detectata, cum plm sa scaneze antivirusii aceia in interiorul arhivei daca este parolata.

PS. nu am spus ca programul este bindat sau altceva, pentru ca nu l-am probat inca, ma refeream strict la scanare

Link to comment
Share on other sites

Pai normal ca asta este altceva, cum plm sa scanezi o arhiva parolata si sa mai si arati ca nu este detectata, cum plm sa scaneze antivirusii aceia in interiorul arhivei daca este parolata.

PS. nu am spus ca programul este bindat sau altceva, pentru ca nu l-am probat inca, ma refeream strict la scanare

Da ai dreptate eram putin cand am postat! Am refacut scanarea si rezultatul este acelasi ca al vostru! Oricum recomand sa va jucati pe Vmware, ca majoritate programelor de genul asta! Imi cer scuze anticipat daca am deranjat prin neglijenta mea! Cert e ca e functionabil si e un scanner bun de Windows! Pentru mai multe tool-uri accesati site-ul oficial al producatorului!

Edited by madax12345
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...