Jump to content
TestROOT.

Am nevoie de bani pe PayPal - dau pe LR

Recommended Posts

Am nevoie de bani pe PayPal mai exact 45 EURO, sunt dispus sa dau 56 EURO pe LR !

PM .

ps : daca aveti intrebari prostesti care nu au treaba cu subiectul sau orice altceva ce deviaza de la subiect (care cred eu, este destul de scurt si la obiect) va rog sa va abtineti.

Edited by TestROOT.
Link to comment
Share on other sites

am avut prieteni care si-au luat tepe pe asa zisele site-uri de exchange. eu personal nu mi-am luat niciodata pentru ca nu am incredere in asa ceva.

chiar daca azi merge, maine pula .

un prieten acum 1 luna a folosit un exchanger si tranzactia a avut succes, acum 1 saptamana a luat teapa de 30 euro :) pe acelasi exchange . (nu-mi mai aduc numele exact, dar stiu ca cel ce trimitea era din china)

Link to comment
Share on other sites

POFTIM? Te rog frumos sa nu vorbesti dampulea . Habar nu am de nici un "alexantru" (probabil ai vrut sa scrii alexandru si tepar nu cred ca are nici o treaba, o arzi cam dampulea tu, nu ti se pare?).

daca esti frustrat , te duci frumos la ma-ta si ii arati ca esti copil frustrat, nu vi tu aici sa vorbesti dampulea.

mi-ai pus intrebare si eu iti spun : nu sunt nici un alexan"t"ru tepar ba coae!

Link to comment
Share on other sites

Eu vad ca tu-l jigneai pe cel ce a pus postat. Vrei sa-ti citez? :) Si , nu mai calcula tu "valoarea" unui user in posturi. Si eu ma pun acum si in 20 minute fac 372 posturi, ma ajuta cu ceva? .

1. nu am mai avut bani pe LR pana acum, ii am din rezultatul unei afaceri de acum cateva zile si eu am nevoie pe PayPal si nu are rost sa ma duc la banca sa trimit bani in cardul care-l am atasat la PayPal si apoi sa-i retrag pe contul PayPal daca tot am aia pe LR si cineva poate are nevoie pe LR.

2. mie personal mi se pare ca respectivul "fsto2012" , care a scris articoul Alexandru Paul tepar vrea doar sa-l puna intr-o lumina proasta pe om. Inteleg, iei teapa de 17, atentie, 17 LEI si apoi iti iei de 100 LEI tot de la acelasi om, intr-un timp foarte scurt? Hai sa fim seriosi.

Hai , fac si eu 4000 de posturi sa aiba lumea incredere in mine , sau ?=))

.. daca o arzi aiurea n-am ce-ti face, esti protejat de internet si probabil un proxy, nu ?.. doar ti-am spus sa n-o mai arzi dampulea, daca-ti place sa o arzi asa isi face cineva timp pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Rog pe cineva sa-l "amendeze" pe nesimtitul de TestROOT, deoarece i-am trimis 30$ cu paypal si nu mai da nici un semn de viata. Sta pe invizibil pe messenger, nu raspunde si acum dau de el pe forum ca se baga in sema pe diverse thread-uri.

Va Multumesc.

Tepar cu T mare.

Edited by fagaras
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

TestROOT, am auzit numai puscarii despre tine, un cuvant de bine nu am auzit despre tine.

nu stiu de ce am impresia ca ne consideri prosti crezand ca iti poti desfasura activitatile tale aici pe forum nestingherit de nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...