Jump to content
Spock

Blat la Romanii Au Talent?

Recommended Posts

Nu a fost blat stai relax.A meritat! l-am vazut in preselecti,semifinala,finala,si pe youtube si e talentat tipu.

In finala m-a inpresionat cum si'a oprit inima.

Imi pare rau pentru Krem,ca nu a avut o evolutie demna de voting.

Forza Gigel Frone =))

Radeti voi de gigel :)) dar a ajuns si ala la Las fierbinti...

Link to comment
Share on other sites

Toate trucurile lui sunt pe youtube de cativa ani. El doar le-a copiat. Ultimul truc cu inima oprita e si penibil si usor de facut de toti prostii. Aparatul era manevrat, pulsul se "opreste" cu o banda elastica care taie circulatia sanguina. Cum sa nu castige cand unul din membrii juriului e prieten cu el de dinainte de concurs si protv-ul avea de gand de dinainte sa ii faca un show propriu pentru sezonul de vara? Na ca poate va ajuta vreodata vechile lui date de hosting ca aveam acces la blogul lui anul trecut.

Pana ca domeniul sa fie functional aveti urmatoarea adresa pentru teste:
http://thea.elvsoft.net/~cristian

Date de acces cPanel si FTP:

Adresa cpanel: http://www.cristiangog.ro/cpanel
Nume utilizator: cristian
Parola: 4.[U)ArEUJ1}

Server ftp: ftp.cristiangog.ro
Nume utilizator: cristian
Parola: 4.[U)ArEUJ1}

Nameserverele noastre sunt:
ns1.elvsoft.net
ns2.elvsoft.net

si

http://cpanel.mikesnet.ro, u: cristigog p: 389v52b3v

Edited by secure
Link to comment
Share on other sites

Ce prosti sunteti, e imposibil ca cineva sa si opreasca inima.

s-a mai facut asa de nspemii de ori la nspemii de emisiuni si exista nspemii de metode. Numai inghititi toate cacaturile pe care le vedeti la TV.

Nu ca m-ar afecta prea mult, dar mi se pare de-a dreptul penibil ca la un concurs de genul Romanii au talent sa castige un iluzionist ( apropo pentru astia care cred ca tot ce zboara se mananca si dau replay doar de dragu de a se baga in seama : iluzionism - definitie DEX '98 | DEX online ).

Link to comment
Share on other sites

s-a mai facut asa de nspemii de ori la nspemii de emisiuni si exista nspemii de metode. Numai inghititi toate cacaturile pe care le vedeti la TV.

Nu ca m-ar afecta prea mult, dar mi se pare de-a dreptul penibil ca la un concurs de genul Romanii au talent sa castige un iluzionist ( apropo pentru astia care cred ca tot ce zboara se mananca si dau replay doar de dragu de a se baga in seama : iluzionism - definitie DEX '98 | DEX online ).

Reply, eu asa stiam ca e :)

Link to comment
Share on other sites

Blat sigur, cel putin cu hartiile din servieta...

Sincer trebuia sa castige un adevarat talent, si anume No Limit, acolo frate...cum pula mea sa nu castige astia cand danseaza niste surzi mai bine decat unii care se cred mari dansatori...sincer, chiar meritau astia. Cel putin m-am emotionat putin cand i-am vazut cat se bucura si ce performanta pentru niste oameni ca ei...pacat...

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am uitat la emisiune, m-am uitat pe youtube datorita acestui thread, lesinatul de cristian lafel ca si tzutzu ( cum sa te cheme coaie tzutzu ) sunt 2 pamfleti care reflecta foarte clar imaginea romaniei.

Suntem un popor de prosti din generatia OTV si prostia se vinde.

Deci in concluzie Cristian Gogu castiga cu trucuri de pe youtube!

EPIC!

Link to comment
Share on other sites

Cristian Gog (Romanii au Talent) CASTIGATOR FINALA SEZONUL 2 - YouTube

la min. 8.25 apare,ce sa vezi,in mod intamplator,o masa si o data cu ea si plicul sigilat de culoare maro in care se afla cele trei? raspunsuri...la min9.10 pune plicul albastru pe masa (asa ca sa se odihnesca si plicul, ca doar nu era sa l pune pe cealalta masa,pe jos sau pe unul din scaune)...la min.9.22 ia plicul albastru de pe masa (normal) si odata cu el si plicul maro

Link to comment
Share on other sites

^sustin ideea cu cei 5 milioane de telespectatori....

ProTV totdeauna si-a urmarit interesul si a manipulat telespectatorii. Si alte televiziuni fac la fel, dar pe acestia nu-i suport.

Nu am urmarit acest show, nici ala cu "dansez pt tine" etc. Toate au castigatorii dinainte stabiliti. Pe scurt... acum am vazut inregistrarile pe youtube si nu acest iluzionist trebuia sa castige. Dar este doar pararea mea si a altora... poate a fost un vot cinstit, desi am dreptul sa ma indoiesc.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea ma uit la TV, doar foarte rar, la emisiunea asta nici atat... dar Gigel Frone asta ROCKS ! :))

Bataile inimii pot fi controlate, exista o tehnica. Faza cu opritul e cam veche... prima data am auzit de ea acum vreo 5 ani cand Chris Angel incepuse in forta cu iluzionismul. Luasem la un moment dat niste carti virtuale din care putei invata o multime de trucuri, unele foarte tari. O sa le caut si le voi posta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...