Jump to content
distorsion

Drogati Anti-drog

Recommended Posts

Guest Kovalski
da hai sa ascultam sfaturi anti drog de la drogati.

serios?

chiar ai postat cacatu asta?

no shit, si cam de la cine ai vrea sa auzi sfaturi anti drog??

eu cred ca un fost drogat iti poate da cele mai bune sfaturi. de ce? pentru ca el a trecut prin experienta aia, a scapat si acum are cunostintele necesare.

cum poti da sfaturi despre droguri cand nu te-ai injectat in viata ta cu ceva? cand nu ai fost niciodata un narcoman? cand nu ai avut nici o tangenta cu doza zilnica???

cine este cel mai potrivit sa iti dea un sfat despre condus decat un sofer?

think about.

ps. nu am vazut clipul, si nu stiu despre ce e vorba in clip. am comentat strict la postul tau.

Link to comment
Share on other sites

pai, normal ca nu e profesional, e primul clip facut de mine, despre resolutie, e postat in format mp4 la o resolutie mult mai slaba decat originalul. De ce? Pentru ca nu pot sa uploadez 1.5GB asa ca l'am transformat in 20mb.Oricum de asta am postat sa vad pareri :D Siurmatoarele filmulete sper sa fie mai ok !

Edited by distorsion
Link to comment
Share on other sites

Prima data ai spus ca este facut de un baiat de 17 ani ce a avut probleme cu drogurile. Apoi spui ca e primul clip facut de tine. Deci? Tu esti baiatul acela? ;))

In fine, trecand peste asta ideea clipului e ok, dar nu prea are sens. Ma asteptam sa vad o povestioara despre cum a inceput sa se drogheze si unde a ajuns. Sa spuna ca s-a drogat prima data doar pentru ca i se parea ciumeg si apoi sa ajunga sa-si vanda si tzoalele pentru un plic, pana ajunge in coma sau moare sau plm, etc.

Link to comment
Share on other sites

no shit, si cam de la cine ai vrea sa auzi sfaturi anti drog??

eu cred ca un fost drogat iti poate da cele mai bune sfaturi. de ce? pentru ca el a trecut prin experienta aia, a scapat si acum are cunostintele necesare.

cum poti da sfaturi despre droguri cand nu te-ai injectat in viata ta cu ceva? cand nu ai fost niciodata un narcoman? cand nu ai avut nici o tangenta cu doza zilnica???

cine este cel mai potrivit sa iti dea un sfat despre condus decat un sofer?

think about.

ps. nu am vazut clipul, si nu stiu despre ce e vorba in clip. am comentat strict la postul tau.

pretene citeste postu lui si o sa vezi ca baiatu respectiv inca se mai drogeaza. daca s'ar fi lasat asa cum ai zis tu, de acord ca ar fi fost in postura de a da sfaturi intr'o oarecare masura.

dar SE DROGHEAZA! tu asculti sfaturi despre cum sa slabesti de la o 'balena'? daca asta e cazu imi stric parerea despre tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
pretene citeste postu lui si o sa vezi ca baiatu respectiv inca se mai drogeaza. daca s'ar fi lasat asa cum ai zis tu, de acord ca ar fi fost in postura de a da sfaturi intr'o oarecare masura.

dar SE DROGHEAZA! tu asculti sfaturi despre cum sa slabesti de la o 'balena'? daca asta e cazu imi stric parerea despre tine.

nu am vazut partea cu "se mai drogheaza si in prezent"

in cazul asta nu se aplica cele sustinute de mine anterior.

in caz ca ar fi trecut peste dependenta atunci sfaturile lui ar fi fost de folos.

am specificat de la inceput ca nu am vizionat clipul.

Link to comment
Share on other sites

well:) da baiatul acela sunt eu, am facut 18 intre timp. . . am gresit spunand ca mai are probleme inca pentru ca acum nu mai sunt probleme. Infine nu vreau sa intru in detalii ! Mai baga asa cate un joint la 2 3 luni, dar iarba este exclusa pt mine din categoria drogurilor atata timp cat nu sunt etnocacaturi. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Asculta melodia asta! ( pentru drogatei & hackeri )

"Nu esti mai teribil... daca te droghezi...,

Nu esti mai teribil... daca incerci sa epatezi.

E drumul tau..., alegerea e a ta"

sper sa nu te vad la stirile pro tv de la ora 5... sau mai rau cu drogul croco

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...