Jump to content
poweromania

[Vand]Cod reincarcare Vodafone 7 euro

Recommended Posts

Guest Kovalski

si ce vrei pe el? un cod de reincarcare de 5 euro??

pentru ca ai gasit hartia aia pe undeva? si te oftici ca nu ti-a mers codul sa iti incarci cartela, si te-ai gandit sa arzi vreun fraier?

zic si eu...

ps. se vede ca hartia aia e veche si slobozita de cel putin 8 luni purtata de vant pe strazile capitalei.

Link to comment
Share on other sites

Inainte sa cumperi suni la vodafone si le da-i "seria e-voucher" care se vede in imagine , si iti spune daca e folosit codul si poti reicarca si doar cu seria :))

La orange am avut o cartela de reincarcare si cand am razuit-o sa dus si cateva numere , si am sunat la relClienti si mi-a mia dat codul correct in schimbul la serie! :)

Edited by Finutu
Link to comment
Share on other sites

si ce vrei pe el? un cod de reincarcare de 5 euro??

pentru ca ai gasit hartia aia pe undeva? si te oftici ca nu ti-a mers codul sa iti incarci cartela, si te-ai gandit sa arzi vreun fraier?

zic si eu...

ps. se vede ca hartia aia e veche si slobozita de cel putin 8 luni purtata de vant pe strazile capitalei.

hai bre fi mai indulgent cu baiatul, poate o tine bagata in cur sa nu i-o fure mulatrii

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
Facem in felul urmator cine il vrea il cumpara si daca ii merge imi da banii!

Dar am nevoie de cineva serios!

Wrong!

Sa analizam un pic, te contacteaza cineva, iti zice sa ii dai codu ca il cumpara, daca merge iti da banii.

Ii dai codul, isi incarca cartela (in caz ca merge, ceea ce e prea putin probabil) isi baga credit.

Iti spune tie ca nu i-a mers codul, incepi sa urlii aici ca XslobozMan ti-a dat teapa.

nimeni nu o sa te creada si ramai si cu buza fripta. asta in caz ca iti merge acel antic cod.

cel mai bine iti incarci cartela ca omu, si cu creditul care il ai, iti cumperi vps/mps/slbz/kfc/kgb/rdp/vnc/sms/etc

cred ca e mai logic...

ps. parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...